Як зняти набряк коліна. набрякло коліно що робити.

Набряк коліна найчастіше відбувається при травмі і є одним з її симптомів. Але буває і так, що коліна набрякають без видимої причини, за відсутності ударів і розтягувань. У кожному разі, явище це неприємне, його потрібно усувати. Тільки от методи зняття набряку в різних випадках теж будуть різними.
Вам знадобиться
  • Лід, грілка, протинабрякові мазі та лікарські засоби, лікарський живокіст, глина, селера, лимон, мед, часник.
Інструкція
1
Якщо коліно набрякло після травмиПервим справою забезпечте кінцівки нерухомість, тримайте її трохи піднесеною і прикладіть до опухлих коліну лід. Краще, щоб він не стикався з шкірою, тому оптимальним буде покласти його в пакет або загорнути в рушник. Якщо льоду поблизу не знайшлося, можна обійтися примочками з просоченої холодною водою тканини. Такі охолоджуючі компреси робіть в перші години після травми, але не довше, ніж 3 дні.
2
Обов'язково зверніться до лікаря, щоб він визначив серйозність ушкодження і призначив відповідне лікування. Іноді для зняття болю і набряку призначають аспірин, парацетамол або ібупрофен. У важких випадку може знадобитися хірургічне втручання або відсмоктування рідини з околоколенной області та введення туди антибіотиків.
3
Якщо все не так погано, на 3-6 день починайте прикладати до набряклої коліні теплі компреси і грілки, робити легкий масаж і гарячі ванночки. Добре допомагають від набряків такі мазі, як «Троксевазин» і їй подібні.
4
Можна вдатися і до народних засобів боротьби з набряками. Деякі з них досить ефективні. Візьміть кілька гілочок лікарського живокосту і варіть в 1 літрі води. Коли вона википить наполовину, процідіть, остудіть і прикладайте до хворої коліні компреси з цього відвару. З легкими набряками добре справляються глиняні примочки.
5
Якщо коліна набрякають без видимої причини цьому випадку не затягуйте з зверненням до лікаря. Такий симптом може свідчити про порушення обміну речовин та інших серйозних проблемах. Пройдіть діагностику, отримаєте рекомендації фахівців і неухильно їх виконуйте.
6
Очистіть суглоби й судини, щоб протистояти набряків колін. Прокрутіть через м'ясорубку? кореня селери, 1 лимон і головку часнику. Перемішайте з 2 столовими ложками меду і з ранку з'їдайте по 1 чайній ложці до їди. Це засіб виведе з організму зайві солі, набряки підуть.