Як налаштувати в Nokia Gprs-internet.

Багато користувачів використовують мобільні телефони для доступу в інтернет. Проблема в тому, що необхідно правильно налаштувати параметри доступу до мережі. Цей процес можна здійснити декількома способами.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте мобільний телефон фірми Nokia, то увімкніть його, відкрийте головне меню і перейдіть до пункту «Налаштування». Знайдіть і відкрийте меню «Конфігурація» або «Інтернет». Перейдіть до пункту «Налаштування персональної конфігурації».
2
Якщо в меню немає жодного запису, то натисніть кнопку «Додати» і введіть довільну назву для нової конфігурації доступу в інтернет. Виділіть створений пункт і натисніть кнопку «Вибрати» або «Змінити».
3
Відкрийте пункт «Ім'я облікового запису». Введіть в нього необхідну значення. Клієнтам оператора «Мегафон» потрібно ввести ім'я Megafon. Пункти «Ім'я користувача» і «Пароль» залиште незаповненими. Знайдіть пункт «З кращою точкою доступу» і встановіть для нього параметр «Ні».
4
Відкрийте меню "Налаштування точки доступу». У графі «Проксі» встановіть значення «Відключено». Перейдіть в меню «Налаштування каналу». Відкрийте пункт «Точка доступу пакентних даних» і введіть необхідне значення, наприклад internet.megafon.ru. В полі «Тип мережі» виберіть параметр IPv4. Відкрийте пункт «Тип аутентифікації» і встановіть значення «Звичайний». Поля «Ім'я користувача» і «Пароль» залиште порожніми. Збережіть налаштування і поверніться в меню «Налаштування персональної конфігурації».
5
Відкрийте виправлену конфігурацію і встановіть параметр «Так» у полі «З кращою точкою доступу». Відкрийте меню "Стандартний параметри конфігурації» і виберіть налаштований раніше профіль. Збережіть задані значення і перезавантажте мобільний телефон. Спробуйте відкрити інтернет-браузер або стандартну утиліту виходу в мережу.
6
Точні значення точки доступу, ім'я користувача та пароль уточніть попередньо на сайті вашого оператора. Переконайтеся в тому, що ви використовуєте канал GPRS, а не WAP. Краще взагалі вимкніть можливість доступу в мережу по WAP-каналу.