Що таке скріншот.

Скріншот в перекладі з англійської означає знімок екрана. Ця технологія використовується для відображення роботи вікон програм або в інших цілях, коли звичайна фотографія екрану монітора не підходить.
Інструкція
1
Найчастіше скріншоти використовують при виявленні будь-якої помилки, щоб повідомити про неї в службу технічної підтримки, наприклад, при появі помилки входу в програму. Також зображеннями скріншотів відображають покрокове керівництво по роботі якої-небудь програми або установці пристрою.
2
Напевно ви бачили і читали комп'ютерну літературу, зараз існує велика кількість підручників з освоєння програм, в яких використовують ілюстрації та скріншоти. У створенні знімків екрану немає премудростей і цю технологію може освоїти кожен.
3
Найпростіший і доступний спосіб зняття скріншота - за допомогою клавіші Print Screen (Prt Scn). Вам необхідно відкрити потрібні і закрити непотрібні вікна, потім натисніть клавішу і знімок екрана вже в буфері обміну, який можна переглянути і зберегти через будь-який графічний редактор. Якщо немає необхідності робити знімок всього екрану, тому потрібно «сфотографувати» лише одне вікно, перед натисканням на Print Screen затисніть клавішу Alt.
4
Якщо ви ще жодного разу не працювали з зображеннями і не робили установку графічних додатків, рекомендується скористатися стандартною програмою MS Paint. Для її запуску необхідно натиснути меню «Пуск» і вибрати пункт «Програми».
5
У списку, перейдіть до групи «Стандартні» і натисніть на рядок Paint. Якщо цієї програми не виявилося в розділі «Стандартні», її можна знайти за наступним шляхом C: WINDOWSsystem32mspaint.exe.
6
У головному вікні програми натисніть верхнє меню «Правка» і виберіть пункт «Вставити» (поєднання клавіш Ctrl + V). Для збереження знімка натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як». У вікні, виберіть каталог збереження зображення, введіть назву файлу, виберіть його формат і натисніть кнопку «Зберегти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UFoUuZfBASE