Як зробити стрілки.

Щоб вигідно підкреслити контур очей і стати схожою на голлівудських дів типу Одрі Хепберн або Марлен Дітріх, потрібно вміти робити "стрілки". Почати опановувати навичками підводки очей можна зі спеціального контурного олівця - він м'який, піддатливий, помилки, зроблені з ним, легше виправити. Далі за рівнем складності - рідка підводка з пензликом.
Вам знадобиться
  • Контурний олівець, рідка підводка
Інструкція
1
Очистіть шкіру навколо очей. Зволожите кремом, залишки його - видаліть. Припудрите обидва верхніх століття.
2
Очистіть шкіру навколо очей. Зволожите кремом, залишки його - видаліть. Припудрите обидва верхніх століття.
3
Прикрийте одне око, злегка відтягніть повіку. Почніть малювати стрілку по верхньому століттю. Якщо у вас маленькі очі, стрілку почніть малювати з середини до зовнішньої сторони ока. Підніміть її вгору, коли вона трохи вийде за лінію очі. Якщо очі круглі, проведіть безперервну лінію від початку до кінця очі, причому в середині лінія повинна бути трохи тонше, ніж з боків, а стрілки з обох сторін можуть виходити за лінію очей максимум на 5 мм. Якщо очі посаджені широко, проведіть рівномірну лінію уздовж всієї довгі очі. Якщо хочете візуально округлити очі, лінію з обох країв очі намалюйте вже, ніж в середині.
4
Стрілки можуть малюватися не тільки по верхньому, а й по нижньому століттю. Причому, одночасно. Однак в куточках очей вони не сходяться, а йдуть паралельно. Також можна зробити і підводку по внутрішньому століттю, але тільки - не так на вузьких галузях.
Зверніть увагу
Чим кисть в рідкої підводці товщі, тим нею зручніше малювати. Найпопулярніший колір для малювання стрілок на очах - чорний. Також користуються попитом коричневі і темно-сині підводки. Парадний варіант - колір золота і срібла.
Корисна порада
Щоб навчитися малювати стрілку, поставте уздовж верхньої повіки кілька точок (олівцем або рідким підведенням), а потім з'єднайте їх в одну суцільну лінію.Рука, якій будете малювати стрілку, повинна ліктем упиратися на стіл або тумбочку.Чтоби вибрати підходящий подводочний олівець, проведіть їм пару ліній на тильній стороні долоні. Якщо лінія дуже бліда або швидко змазується, такий олівець краще не купувати. Якщо хочете не тільки зробити очам підводку, але і нанести на них тіні, одного правила в порядку їх нанесення немає. Можете спочатку провести олівцем лінію, накласти тіні, а в кінці знову злегка пройтися олівцем. А можна і спочатку нафарбувати очей тінями, а потім - зробити стрілку.
Стрілки на століттях здатні скорегувати форму очей, додати яскравості райдужці, зробити макіяж більш модним і виразним. Найпростіше малювати стрілки олівцем - їм легко користуватися, лінії виходять акуратними, а при необхідності їх легко можна підкоригувати.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - ватяні палички;
  • - дзеркало;
  • - основа під тіні;
  • - базові тіні.
Інструкція
1
Виберіть якісний олівець. Він не повинен бути занадто твердим, однак і надмірно м'який, розмазувати грифель не підійде. Для повсякденного макіяжу краще використовувати коричневий або темно-сірий олівець. Блондинкам піде синій, рудоволосий - зелений колір. Для вечора варто залишити класичний чорний лайнер з блискітками.
2
Основна проблема олівцевих стрілок - їх нестійкість. Щоб макіяж тримався довше, вибирайте водостійкі лайнери або олівці на гелевою основі. Вони самі довговічні, але вимагають спеціальних засобів для видалення косметики.
3
Щоб стрілки вийшли більш акуратними, заточите грифель. Випробуйте його на тильній стороні долоні - важливо, щоб олівець не дряпав ніжну шкіру повік. Чим гостріше кінчик лайнера, тим тоншою вийде стрілка.
4
Підводити очі краще перед добре освітленим дзеркалом. Нанесіть на повіки фіксуючу базу, вона не дасть грифелю розпливатися. Потім покладіть шар базових тіней бежевого, кремового, перлового відтінку. Якщо ви не хочете перевантажувати обличчя косметикою, припудріть повіки розсипчастою пудрою.
5
Притримуючи верхню повіку пальцями, починайте малювати стрілку. Рухайтеся від середини верхнього століття до зовнішнього краю, тримаючи грифель у самих коренів вій. Робіть короткі штрихи, так лінія вийде більш рівною.
6
Дійшовши до зовнішнього краю, продовжите лінію у напрямку до скроні - це додасть очам красивий котячий розріз. Округлити очі допоможе широка коротка стрілка з піднесеним кінчиком. Дуже красиво виглядає стрілка, що розширюється до зовнішнього куточка - вона візуально збільшує і відкриває очі. Якщо у вас навислі повіки, що не малюйте довгі стрілки - кінчики размажутся, і макіяж буде виглядати неохайно. Ваш вибір - коротка і тонка лінія у самих коренів вій.
7
Оформивши зовнішній куточок, домалює внутрішню частину стрілки. Якщо лінія здається вам занадто блідою, проведіть її ще раз. Щоб підводка виглядала святково, можна продублювати стрілку прозорим олівцем з блискітками, золотистим або сріблястим лайнером.
8
Якщо ви не впевнені, що зможете красиво намалювати стрілку, спочатку намітьте її контур світлим олівцем, а потім окресліть вийшла лінію темним кольором. Дрібні похибки можна підкоригувати ватною паличкою. Слідкуйте, щоб між лінією росту вій і стрілкою не було прогалин, інакше підводка буде виглядати неакуратно.