Як прочитати бінарний файл. бінарний виконуваний файл Як відкрити.

Бінарний файл - це будь-який файл на вашому комп'ютері. Вся інформація на комп'ютері і пов'язаних з ним носіях записана в бітах (звідси й назва). Однак, для порівняння, текстовий файл можна прочитати у відповідних розширенню ридерах (найпростіші - навіть в Блокноті), а виконуваний файл - ні. І хоч фактично txt- файл є тим же бінарним файл ом, але коли говорять про проблему відкриття вмісту бінарних файл ов, мають зважаючи виконувані файл и, а також стислі дані.
Вам знадобиться
  • - програма Hex Edit.
Інструкція
1
Завантажте на вінчестер прогамму Hex Edit - редактор файл ов, який представляє їх вміст в двійковому вигляді. Відкрийте програму, двічі клікнувши мишею по стартовому файл у. Дане програмне забезпечення дозволяє в режимі реального часу читати бінарні файл и, змінювати вміст, додавати свої власні записи і багато іншого. Щоб повноцінно працювати в даному середовищі, вам потрібно трохи знати про загальні поняттях бінарних файл ів.
2
Вікно програми мало чим відрізняється від звичайного редактора: знайомі меню і панель з кнопками, тіло редагованого файл а, закладки та рядок стану. Відкрийте бінарний файл через меню File або якшо по відповідній піктограмі на панелі. Бінарний файл постане перед вами у вигляді рядків з цифрами та літерами. Не плутайте ці символи з друкованими даними текстових файл ів. Їх можна також правити, видаляючи символи, однак при цьому ви видалите комірки з даними, шматочки файл а.
3
Внесіть зміни у вміст файл а. Додаток може показати важливі частини файл а для більш зручного пошуку, а також має гнучку настройку графічного відображення двійкового коду. Перемкніть вигляд вмісту в режим ASCII + IBM/OEM, щоб побачити програмний код файл а. Якщо ви внесете неправильні рядки в файл , він може працювати некоректно, викликавши при цьому серйозні наслідки у операційної системи персонального комп'ютера.
4
Збережіть зміни. Якщо у вас немає досвіду в такому редагуванні файл ов, будьте готові до того, що файл не відчиняться і відмовиться працювати після внесення змін. Ви, швидше за все, зіпсуєте кілька копій, перш ніж досягнете результату. Намагайтеся не зберігати всі зміни у вихідний файл , щоб його вміст залишалося незмінним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jOT0Fdq3Hx0