Як відзначити весело Новий рік вдома.

Новий рік - це сімейне свято, коли спочатку все разом готують святкове частування, а потім збираються за одним столом. Починати весело відзначати новий рік можна вже з першими променями сонця і зовсім не обов'язково чекати настання ночі.
Інструкція
1
Запорука гарного настрою - правильний настрій. Напередодні цього чарівного свята головне - налаштуватися на проведення гарного дня і ночі. Якщо ще не куплені подарунки, то у вас є трохи часу, щоб прийняти участь в переднівок рік ній суєті. Це підніме вам настрій, а різноманітність сувенірної продукції повеселить і налаштує на позитивний лад. Самих юних домочадців вже з раннього ранку можна здивувати і порадувати невеликими сувенірами, залишивши на ніч основні подарунки, які положено знаходити під ялинкою.
2
Не забудьте про розваги після складання ново рік нього меню. Варто врахувати вік всіх, хто буде присутній за столом. Приготуйте дитячі конкурси для найменших і невеликі номера для дорослих. Постарайтеся задіяти всіх запрошених, щоб ніхто не залишився нудьгувати. Найпопулярніші конкурси - фанти, лотереї, музичні номери, командні ігри. Заздалегідь продумайте плей-лист, підберіть найвеселіші пісні, які піднімуть всіх зі свого тепленького місця і змусять танцювати. Орієнтуйтеся на вік і особисті переваги гостей. Якщо їх багато, то бажано чергувати стилі музичних композицій.
3
Святковий настрій, особливо коли справа стосується Нового рік а, просто немислимо без відповідного оформлення. Ялинка, гірлянди, мішура, сніжинки і різнобарвний дощик відразу налаштують всіх на веселощі і свято. Зробити прикраси можна і своїми руками. Для тих, хто володіє вільним часом, можна запропонувати випустити стін-газету або плакати, які прикрасять стіни квартири або будинку. Не забудьте про головний символ рік а за китайським календарем. Якщо ви хочете, щоб у наступаючому рік у він був до вас прихильний, то варто задобрити звірка смачним ласощами і супутніми фігурками, зображеннями, квітами в одязі. До речі символ рік а може послужити причиною для веселих конкурсів, жартів і побажань.
4
Зробіть цю ніч незабутньою за допомогою феєрверків і салютів. Якщо у вас немає можливості купити салют, то можна замінити їх на бенгальські вогні, хлопавки і конфетті. Різнокольорові кулі, що розпускаються в нічному небі, викличуть бурю захоплення і позитиву у всіх, хто знаходиться поруч. Смачний стіл і веселі конкурси піднімуть всім настрій. Веселої зустрічі нового рік а!
Корисна порада
Щоб веселе застілля не було зіпсовано тяжкістю в шлунку тримайте під рукою активоване вугілля. Він же зможе пом'якшити і дія алкоголю.