Як зробити різдвяну зірку.

Свято Різдва завжди був сімейним, а для рідних і близьких хочеться створити особливу атмосферу затишку і тепла. Ви можете самі, а ще краще всією сім'єю, нарядити ялинку до свята, зробивши іграшки своїми руками. Одним з головних прикрас є Різдвяна зірка. Її легко змайструвати з підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - трубочки з картону - 2 шт;
  • - клей ПВА;
  • - альбомні листи;
  • - кольоровий папір або фарби;
  • - ножиці;
  • - пензлик для малювання;
  • - намистини;
  • - кілька маленьких сніжинок, вирізаних з паперу;
  • - картинка на тему Різдва.
Інструкція
1
Основа іграшки - це картонні «пелюстки» з трубочок. Трубочки можна зробити самостійно або взяти вже готові з-під паперових рушників, наприклад. Якщо ви зробите їх самі, врахуйте, що від діаметра трубочок залежатиме величина вироби. Згорніть картон в трубку і склейте. Зачекайте, поки клей висохне.
2
Після цього оклейте трубочки кольоровим папером або за бажанням пофарбуйте в будь-який колір, крім чорного. Зачекайте, поки фарба або клей висохнуть. Розріжте трубочки на шість колечок, ширина сторін яких повинна бути близько п'ятнадцяти міліметрів.
3
Намажьте клеєм краєчки кілець. Їх потрібно трохи сплющити, щоб вийшли «пелюстки». Притисніть намазала, до аркуша білого паперу і почекайте, поки висохне клей. Після цього обріжте зайвий папір ножицями. Виконайте те ж саме з іншою стороною пелюстки.
4
Після того як заготовки променів зірки зроблені, губкою або пензликом за допомогою фарб оттените їх краю. Вони не повинні бути занадто яскравими.
5
Коли фарба висохне, змастіть один з кінців кожного «пелюстки» клеєм і акуратно з'єднайте їх один з одним у формі шестикутної зірки-квітки.
6
Далі можна приступати до декорування зірки. Намистини і стрази можете приклеїти до неї в хаотичному порядку, а можете викладати у формі якогось витіюватого орнаменту. Прикріпіть до верхівки зірки підвіску, на якій вона буде висіти на гілочці ялинки.
7
Виріжте акуратно з листівки на різдвяну тематику картинку і приклейте її в середину іграшки з лицьового боку. Прикрасьте Різдвяну зірку приготованими заздалегідь вирізаними з паперу сніжинками. В центр кожної сніжинки приклейте намистинку. На звороті в центр зірки приклейте красиву квітку з паперу. Прикрасьте його сердцевінку так само, як і центр сніжинок. Прикрасьте підвіску бантом зі шматочка органзи або з шовкової стрічки.