Як виростити ялинку в горщику.

Кожен новорічне свято закінчується досить сумно - лісову красуню доводиться розбирати, а потім викидати на смітник. З штучною ялинкою дещо простіше - її розбирають і прибирають до наступного нового року. А як зробити, щоб жива ялинка ніколи не покидала поріг вашого будинку? Дуже просто - взяти і виростити її в горщику .
Інструкція
1
Найпростіший варіант - придбати ялинку в горщику в найближчому квітковому магазині. Такої ялинки вам може вистачити на 2-3 роки. Деякі власники заміських будинків потім пересаджують їх у двір. Однак не завжди така процедура виявляється під силу цьому вельми примхливому деревцю.
2
Тоді вам є сенс спробувати ще один варіант - висадити ялинку прямо в горщику безпосередньо в саду. Якщо поблизу с вашим містом є лесопитомник, то з розсадою проблем у вас не буде. Однак на покупці можна заощадити і просто сходити на прогулянку в хвойний ліс. Знайте, що кращий посівний матеріал - це шишки, що впали в перший сніг або зібрані в лютому.
3
Принесені з лісу шишки обов'язково просушіть, а насіння-крилатки - Пров. Посівний матеріал слід зберігати в стерильному посуді в холодильнику при -150С. Оптимальний час для сівби - кінець травня.
4
Напередодні сівби замочіть насіння в 1% -відсотковий розчині перманганату калію і протримаєте протягом доби. Можна також спочатку помістити насіння на 2 дня в воду з льодом до їх набрякання, після чого - у вологий пісок.
5
В якості землі можете використовувати суміш пухкого пісковику або суглинку, ґрунту з лісу з додаванням перегною. Глибина посадки - не більше 1.5 см.
6
Посадіть багато насіння, оскільки виживуть самі живучі. Горщик з висадженої розсадою прикопайте в саду і до майбутньої весни не заносите в будинок, якщо насіння почнуть проростати. В іншому випадку почекайте ще рік. Вони обов'язково «прокинуться».
7
Якщо ви живете в міських умовах, то висадити розсаду можна на лоджії. Найголовніше, щоб не промерзла грунт. В разі успіху через рік саджанці можуть досягти 15-25 см. Якщо голки почали жовтіти і опадати, значить, ви допустили прорахунок в дотриманні температурного режиму, сонячний опік або неправильно здійснювали полив. Голки також можуть втратити блиск і навіть зморщитися. Це відбувається через недостатню окисленности ґрунту. Додайте в верхній шар лісової землі з-під хвойних дерев і ситуація нормалізується.
Московським батькам вже в листопаді бажано визначитися, на яку ялинку вони поведуть своє чадо. Заздалегідь слід купувати квитки і готувати наряд малюкові. Рекомендується також звертати увагу на умови заходу: чи включений подарунок або за неї потрібно платити окремо.
Вечірні сеанси на Новорічній ялинці в Державному Кремлівському Палаці включають в себе один квиток на дорослого з дитиною і подарунок. Святкова програма складається з музичної вистави, ігор і атракціонів. На Ялинку в Храмі Христа Спасителя ви можете пройти по 1 квитку з маленькими дітьми. Ви в праві купити лише квиток на захід або доплатити ще за подарунок. Новорічна ялинка в Колонному залі Будинку Союзів - ще одне місце, яке користується схваленням з боку батьків. Головною умовою вважається прибуття на захід не менше ніж за 40 хвилин. Подарунок оплачується окремо. Ялинку в Гостиному дворі організує благодійний фонд Маріса Лієпи за підтримки Уряду Москви. Розважають малюків артисти цирку ім. Ю.Нікуліна, шоу-балету «Фаворит». У вартість кожного квитка включений подарунок. Представлення розраховане для дітей з п'ятого класса.Новогоднее циркове шоу в Манежі (на Манежній площі у Виставковому центрі Манеж) традиційно організовує благодійний фонд Маріса Лієпи. У вартість кожного квитка включений подарунок. Подання не підходить дітям молодше трьох років. Вхід на Льодове шоу в палаці спорту «Лужники» з дошкільнятами можливий по одному квитку. Подарунок отримується окремо. На Новорічний льодовий музичний спектакль в СК «Олімпійський», за відгуками батьків, краще приходити з дітьми старше 6 років. Квиток діє лише на одну людину, незалежно від віку. Льодове шоу-виставу в «Сокольниках» ідеально підходить як для самих маленьких, так і школярів. Перед початком ялинки проводяться атракціони та конкурси. На Ялинці в концертному залі «Королівський» Останкіно дітей від 4 до 12 років чекають музичний спектакль і дискотека. Демократична ціна квитка разом з подарунком порадує батьків - приблизно 500 руб. На представленні-казці в Будинку кіно батьки можуть не турбуватися за дітей старше 5 років, оскільки на заході є чергові, які проводять їх до місця. На Новорічна вистава в театрі ім. Маяковського діти до 3 років проходять безкоштовно, слід придбати квиток тільки для батька. Оплата за подарунок стягується додатково.