Як зробити сніжинку з паперу.

Скоро Новий рік і багато хто вже зараз замислюються, як би цікавіше оформити квартиру, зробити її по - справжньому новорічної і барвистою, щоб саме оформлення же створювало святковий настрій. Новий рік це зимове свято. А зима - це сніг, і, звичайно, сніжинки. Сніжинками можна прикрасити вікна, дзеркала, меблі, квартиру, меблі та новорічні подарунки.
Вам знадобиться
  • папір, олівець, ножиці
Інструкція
1
Щоб зробити сніжинки самостійно приготуйте папір, гострий олівець, ножиці. Папір ви можете взяти білу або навпаки кольорову, в залежності від ваших задумок в оформленні інтер'єру. Але зверніть увагу на щільність паперу . Не беріть дуже тонкий папір, сніжинки вийдуть дуже крихкі і можуть порватися в момент «розкриття». Щільний папір теж не підходить, адже її доведеться ще й скласти в кілька разів, тому вирізати візерунок акуратно буде дуже складно. Стандартний варіант це лист звичайнісінькій паперу для принтера, або кольоровий папір для дитячої творчості. Але спочатку потренуйтеся вирізати сніжинки на «поганий» папері.
2
Приготуйте квадратний аркуш паперу . Складіть його по діагоналі - отримаєте трикутник. Цей трикутник складіть ще раз навпіл, отримаєте трикутник меншого розміру. Таке складання можете повторити кілька разів. Чим більше складань ви виконаєте, тим ажурні вийде сніжинка.
3
Продумайте візерунок. Не поспішайте вирізати його «на око». Краще заздалегідь прорисуйте його на складеній моделі. Почніть з найпростіших невигадливих форм, поступово переходячи до складних варіантам. Після того як ви завдасте візерунок, акуратно його виріжте, і розгорніть вашу заготовку. Проаналізуйте свої сніжинки, який виходить у них візерунок. Скільки раз варто складати лист паперу , які візерунки вирізати. Чим складніше схему ви виберете, тим шикарнее вийде сніжинка.
4
Якщо самим складно придумати схему для вирізання, скористайтеся готовими шаблонами, зробивши їх з картону. Такий щільний шаблон витримає багаторазове використання, він не помнеться і не деформується. Якщо ви будете робити сніжинки разом з дитиною, то малюкові легше працювати з шаблоном з картону.
5
Щоб на снежинке не залишилися сліди від згинів, пропрасуйте її праскою, через тонку ткань.Еслі склеїти кінчики 6 сніжинок, то вийти об'ємна, яка виглядає дуже ефектно. Готові вироби з паперу прикрасьте блискітками, бісером і т.п.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dOU9g2PtwbE
Корисна порада
Отримані сніжинки ви можете використовувати як трафарет, якщо необхідно десь їх намалювати.
Зроблені з паперу сніжинки дуже схожі на справжні, що падають з неба взимку: вони такі ж дивно складні, красиві і нарядні. Чому б з приходом зими не прикрасити вікна своєї квартири великими сніжинками, зробленими своїми руками?
Вам знадобиться
  • - аркуші білого паперу формату А4;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - степлер.
Інструкція
1
З прямокутних аркушів формату А4 зробіть квадратні: для цього один кут зігніть так, щоб утворився правильний трикутник, гіпотенуза якого і буде діагоналлю квадрата. Що залишився шматочок паперу ображати. Можна, звичайно, і по-іншому шляху піти: виміряйте меншу сторону паперу, потім відкладіть ці розміри на більшій стороні аркуша. Після цього з'єднайте дві протилежні сторони прямокутного аркуша, провівши лінію по намічених точкам. Ображати аркуш паперу по проведеній лінії.
2
Кожен квадратний аркуш паперу зігніть по діагоналі. Потім накресліть на трикутнику три паралельно йдуть лінії з одного боку і три подібні ж лінії з іншого боку (у вас повинно вийти наступне: з основи трикутника виходить шість ліній, спрямований до його вершини, при цьому три проходить уздовж одного боку, а решту три - вздовж іншої). Відстань між лініями повинне бути однаковим - приблизно півтора-два сантиметри. Зробіть надрізи.
3
Розгорніть лист з надрізами і покладіть його перед собою. Складіть уголочки, розташовані у середини квадрата, трубочкою і склейте їх. Після цього переверніть лист і складіть наступну пару куточків (тобто, рухаєтеся по мірі віддалення від середини квадрата), а потім склейте їх. Подібну операцію виконайте з усіма куточками, постійно перевертаючи аркуш паперу. В результаті у вас вийде один з блоків майбутньої сніжинки.
4
Зробіть залишилися блоки. Загальна кількість блоків може бути на ваш розсуд: 6, 8 і більше.
5
Зробивши окремі блоки, приступайте до їх скріпленню. Візьміть три (у разі якщо в снежинке всього буде 8 блоків, то візьміть чотири) блоку і скріпіть степлером їх куточки. Потім точно таку ж операцію виконайте з подальшими трьома (чотирма) блоками, скріпивши їх між собою степлером. Тепер з'єднайте ці блоки між собою, скріпивши степлером. До того ж скріпіть місця зіткнення окремих блоків (сніжинка придбає красивий вид).
Зверніть увагу
Для виготовлення сніжинки використовуйте тільки щільний папір: підробка, зроблена з тоненькою паперу, буде хисткою і не красивою.
Корисна порада
Якщо замість трьох надрізів зробити чотири і більше, то сніжинка вийде пишніше.