Як робити сніжинки орігамі.

Зима вже стукає у вікна. Вже де - то випав перший сніг. А скоро і Новорічні свята. Саме час подумати про оформлення будинку і подарунків. І без сніжинок тут не обійтися. Сніжинки можна зробити в техніці орігамі. Вони прикрасять ялинку, вікно, меблі і навіть можуть служити вітальною листівкою, якщо їх зробити з цупкого паперу.
Інструкція
1
Існує багато різних схем орігамі для сніжинки. Вони різного рівня складності. Якщо ви новачок в роботі з цією технікою, то скористайтеся наведеною схемою. Вона дозволить скласти сніжинку за 15 мінут.Возьміте аркуш паперу формату А4. Складіть його рівнобічним шестикутником. Для початку роботи намітьте центр в отриманому шестикутнику. Для цього навпіл зігніть фігуру 2 рази, з'єднавши 2-е різні боки, що знаходяться навпроти один одного. Повторіть цю ж операцію з рештою сторонами фігури. В результаті ви отримаєте шестикутник з трикутників.
2
Зігніть нижні дві сторони шестикутника так, щоб вийшов «носик», з'єднайте його плоско і покладіть вліво. Потім точно також складіть і подальшу сторону. Ви знову отримаєте «носик», з ним знову виконайте вищевказану операцію. Після укладання всіх куточків ви повинні отримати своєрідну вертушку.
3
Один куточок вивільните, розкрийте і зробіть два згину, завдяки яким ви зможете його плоско покласти. Потім загніть у отриманого ромба правий кут, сумістите з центром. Лівий кут загніть точно також. Розкрийте ромб. Потім всі виконані згини прогните в протилежні сторони.
4
Всередину ромба загніть куточки, а потім розкрийте отриманий «дзьобик» - потягнувши за верхній куточок. Ви повинні отримати плоску деталь. Все тільки що пророблені операції повторіть з рештою куточками. В результаті ви повинні отримати ось таку сніжинку.
5
Інший варіант.Пріготовьте 12 квадратиків синього або білого кольору розміром 5х5 см (7,5 х 7,5 см) і гуртки діа метром 2 і 3 см. З кожного квадрата складіть базову форму («повітряний змій»). Щоб отримати 6 променів сніжинки: з'єднайте попарно всі деталі, заправивши куточок у однієї деталі всередину іншої. Деталі підклейте.
6
До білого кухоль приклейте зверху і знизу 2 променя; потім по черзі розташовуючи їх на однаковій відстані, праворуч і ліворуч приклейте знову по 2 променя.
7
У центр сніжинки приклейте синій кружок.Вот і вийшла у вас сніжинка ручної роботи. Її ви можете повісити на ялинку або на вікно, прикрасити подарунки та інтер'єр. Але запасіться терпінням і вільним часом адже на першу свою сніжинку ви витратите не менше години. А наступні будуть робитися, звичайно, швидше.