Як відправити лист Діду Морозу.

Новий рік - чарівне свято, і діти чекають його з особливим нетерпінням, адже до них прийде Дід Мороз, який подарує найбажаніший подарунок. Але як же Дід Мороз дізнається, чого особливо хочеться малюкові? Потрібно написати йому лист .
Інструкція
1
Лист Дідові Морозу практично не відрізняється від звичайних листів, які ви пишіть своїм друзям і родичам. Тобто починайте лист з привітання (не потрібно одразу ж писати: «Я хочу, щоб ти мені подарував ...» і т.д.). Напишіть в листі свої святкові побажання, привітайте Діда Мороза з наступаючими святами.
2
Потім напишіть трохи про себе (як вас звуть, чим ви займаєтеся, які у вас інтереси), розкажіть про те, як пройшов цей рік. Далі починайте писати про те, який подарунок ви б хотіли отримати, поясніть, навіщо він вам потрібен, не потрібно просити занадто багато, просто попросите те, що вам дуже хочеться, про що ви давно мрієте.
3
На завершення обов'язково попрощайтеся, підпишіть дату, коли лист було написано, а також свою адресу. Адреса вказуйте обов'язково, інакше Дід Мороз просто не зможе вам відповісти. Перед відправленням, покажіть лист батькам, вони його перевірять, і це ще більше збільшить шанс отримати заповітний подарунок.
4
Купіть ошатний поштовий конверт з марками, зазвичай напередодні свят на пошті і в ларьках продають особливі новорічні листівки та конверти.
5
Дід Мороз отримує листи від дітей з усіх кінців країни, а також з ближнього і далекого зарубіжжя. У нього є спеціальні помічники, які допомагають йому справитися з таким обсягом листів, так що жодне лист не залишиться непрочитаним. Вони розбирають величезні купи листів, складають їх так, щоб Дід Мороз міг якомога швидше прочитати і відповісти на кожне лист .
6
Запам'ятайте адреси, за якими можна відправляти листи Дідові Морозу (хоча якщо навіть ви просто вкажете на конверті «Дідові Морозу особисто в руки », лист неодмінно дійде до адресата) .Отже, адреса162390, Росія, Вологодська область, місто Великий Устюг, будинок Діда Мороза109472, г. Москва, Кузьминський ліс, Дідові шке Морозу Санкт-Петербург, Шувалівка, «Російське село», Дідові Морозу Маєток Діда Мороза, 225063, д. Каменюки, Каменецький район, Брестська область, республіка Беларусь.Почта Діда Мороза, вул. Хрещатик, 22, Київ, Україна, 01001