Як краще вивести холестерин. Як вивести холестерин з організму.

Холестерин , що знаходиться в клітинних мембранах, допомагає людському організму виробляти необхідні речовини для його нормальної життєдіяльності. Але знати потрібно і про те, що корисний холестерин тільки в тому випадку, якщо кількість його в організмі не надмірно. Високий рівень цієї речовини, як правило, здатний принести людині тільки шкоду. Вивести холестерин можна за допомогою правильного харчування.
Інструкція
1
Вивести холестерин з організму можна, включивши в свій раціон боби. Вони дуже поживні і містять в собі пектин. Потрапляючи в організм людини, це цінне речовина оточує клітини холестерину і безболісно виводить їх з організму. При щоденному з'їданні 1,5 чашки варених бобів рівень холестерину може знизитися за 3 тижні на 20%.
2
пектин багаті не тільки боби, але і деякі фрукти. Щодня з'їдаючи на сніданок по одному яблуку або грейпфруту, а на обід половинку апельсина, можна знизити рівень холестерину в організмі на 7,8% за 2 місяці. Досягти нормального рівня холестерину можна, з'їдаючи в день по дві морквини, також багатою пектином.
3
Вивести холестерин можна при регулярному вживанні в їжу вівсяних висівок у вигляді гарячих булочок або каші. А боротися з підвищеним рівнем холестерину допомагає клітковина, що міститься в вівсяних висівках.
4
Відмінно виводить з організму зайвий холестерин знежирене молоко. Якщо випивати по літру цього корисного напою в день, рівень холестерину можна знизити за 3 місяці на 8%. Крім цього, речовини, що містяться в знежиреному молоці, не допускають скупчення холестерину в печінці людини.
5
Відмінно спалює шкідливі жирові клітини в крові звичайний часник. Але через сильний запаху цього продукту лікування їм доставляє масу незручностей. Звичайний часник можна замінити часниковим екстрактом, позбавленим різкого природного запаху цього овоча. Придбати засіб можна практично в будь-якій сучасній аптеці. Регулярне вживання часникового сиропу здатне знизити рівень холестерину в крові до допустимого. До речі, при температурній обробці часник втрачає свої чарівні властивості.
6
Підвищенню рівня холестерину в крові сприяє надмірне вживання кави. Причому це стосується кави, завареного окропом. Напій, приготовлений за методом фільтрування, рівень холестерину в організмі людини не підвищує.