Як вирізати зображення з фото. photo editor Як вирізати картинку.

Якщо ви хочете вирізати з фотографії який-небудь об'єкт, то вам потрібно буде скористатися спеціальною програмою. Є три найбільш поширених графічних редактора, які дозволять відредагувати фотографію.
Інструкція
1
Скористайтеся стандартною програмою Windows Microsoft Paint. Це гранично проста у використанні програма, яка дозволяє редагувати зображення на досить примітивному рівні, але якщо вам потрібно тільки вирізати зображення з фотографії , то вона підійде вам як не можна краще.
2
Перейдіть в меню кнопки «Пуск», потім «Усі програми», виберіть пункт «Стандартні». У списку, знайдіть Paint. Запустіть програму. Щоб редагувати фотографію, натисніть в програмі на панелі інструментів кнопку «Відкрити», перейдіть в директорію, в якій розміщена цікавить вас фотографія, клікніть по ній лівою кнопкою миші та натисніть кнопку «Відкрити». Фотографія з'явилася в робочій області.
3
Щоб вирізати зображення з фото, скористайтеся інструментом «Виділення». Він знаходиться зліва на панелі, і зображений у вигляді прямокутної пунктирною рамки. Клацніть по ній один раз лівою кнопкою миші. Потім, щоб виділити цікаву для вас область, подумки помістіть її в прямокутник.
4
Встановіть курсор в вершині цього уявного прямокутника. Затисніть ліву кнопку миші і потягніть у бік таким чином, щоб захопити всю потрібну область. Відпустіть ліву кнопку миші. Клацніть по виділеному зображенню правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Вирізати».
5
Скористайтеся програмою MS Photoeditor, щоб вирізати фото. Ця програма йде в наборі з пакетом офісних програм і також є продуктом компанії Microsoft. Принцип її роботи такий же, як і в Paint. Відкрийте фото, виділіть прямокутною рамкою потрібний об'єкт клікніть правою кнопкою миші, і виберіть пункт «Вирізати».
6
Скористайтеся програмою Adobe Photoshop, якщо вам потрібно вирізати зображення складного контуру. У цьому графічному редакторі є три інструменти для виділення: стандартний прямокутний, точкове ласо, тобто ви зможете самостійно точково задати кордон виділення, і магнітне ласо (виділення по контуру кольорів). За допомогою цих інструментів виділіть цікаву область. Клацніть по ній правою кнопкою миші та натисніть «Вирізати».
Зверніть увагу
Спочатку треба завантажити своє фото або картинку у форматі jpeg, gif, png, bmp, tiff. Потім необхідно виділити частину зображення і натиснути «Обрізати». Якщо результат не влаштовує, закрийте вікно з обрізаною фоткою і повторіть попередні операції. Пунктирний прямокутник показує область фотографії, яка і буде вирізана.
Корисна порада
Підручник по роботі з плагіном AKVIS SmartMask. Подивіться, як легко за допомогою плагіна можна вирізати фігуру людини з фотографії. Ми розглянемо обидва режими роботи і дамо докладний опис параметрів. В результаті обробки на зображенні автоматично буде знайдена межа між фоном і дівчиною: область зазначена червоним олівцем буде видалена (прозорість кожній з точок області = 100%), синім - залишена ...