Як додати російську розкладку.

Розкладка - це спосіб введення тексту. На клавіатурі букви розташовуються в певному порядку, що, власне кажучи, і є розкладкою. При бажанні можна встановити практичну будь-яку розкладу на клавіатуру. Починаючи від англійської, закінчуй японської.
Інструкція
1
Подивіться, які розкладки встановлюються автоматично. Якщо на вашому персональному комп'ютері встановлена русифікована операційна система, то повинна бути встановлена і російська розкладка. Якщо з якоїсь причини її немає, то це можна виправити за допомогою «Мовний панелі».
2
Перейдіть в меню кнопки «Пуск» Виберіть пункт «Панель управління». Знайдіть там іконку, зображену у вигляді клавіатури. Можете скоротити шлях і просто клікнути правою кнопкою миші по синьому квадратику на панелі інструментів, який містить, наприклад букви EN. з'явиться контекстне меню.
3
Виберіть у ньому пункт «Параметри», щоб додати російську розкладку . З'явиться вікно, в якому зазначені всі розкладки, встановлені на вашому персональному комп'ютері. В даному випадку це, швидше за все, тільки англійська розкладка. Щоб встановити російську розкладку , натисніть кнопку «Додати». з'явиться ще одне вікно.
4
Виберіть зі списку російську мову, клацніть по ньому один раз лівою кнопкою миші і натисніть Ок. Тепер обрана мова також буде відображатися в списку. Щоб застосувати зміни, натисніть кнопку Ок.
5
Встановіть поєднання клавіш, якими ви будете по потребі перемикати розкладки. Воно може бути вже встановлено. Як правило, це поєднання клавіш CTRL + Shift. Якщо воно вас не влаштовує, ви можете його змінити. Клікніть правою кнопкою миші по значку мовної панелі, в контекстному меню виберіть пункт «Параметри».
6
У вікні, натисніть кнопку «Параметри клавіатури». Першим пунктом у списку буде вказано поєднання клавіш яким зараз можна перемикати мови. Двічі клікніть лівою кнопкою миші по цьому пункту. Відкриється вікно, де ви зможете змінити поєднання клавіш. Правда вибір у вас буде невеликий. Кнопка Shift залишиться в будь-якому випадку Ви можете замінити CRTL на Alt або навпаки, в залежності від того, яке поєднання клавіш буде для вас зручніше.