Як записувати радіо в вінампі.

Якщо вам набридли всі аудіозаписи, які є на вашому комп'ютері, то ви напевно включите радіо , щоб почути щось нове але як бути, якщо яка-небудь пісня вам дуже сподобалася, а ви не почули хто виконавець, щоб потім її завантажити з якогось сайту? Все гранично просто: скористайтеся спеціальною функцією програвача WinAmp, щоб записати вподобаний трек.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету і встановіть на ваш персональний комп'ютер мультимедійний програвач WinAmp. Це безкоштовна і дуже популярна програма для прослуховування музики та перегляду відео. Її можна завантажити, як з офіційного сайту виробника, так і з будь-якого іншого зручного для вас ресурсу. Також не забудьте завантажити спеціальний плагін до програвача, який називається StreamRipper. Тому як без нього вам не вдасться записувати радіо в вінампі.
2
Встановіть плагін StreamRipper, після того як встановіть на ваш персональний комп'ютер сам програвач WinAmp. Установка плагіна не займе багато часу і не викличе ніяких складнощів Директорія установки буде визначена програмою самостійно, вам потрібно тільки погодитися з правилами ліцензійної угоди і запустити процес установки.
3
Запустіть програвач WinAmp після закінчення установки плагіна, вікно якого відкриється автоматично при запуску програвача. Тепер, щоб записати радіо в вінампі, зайдіть на сайт радіо станції і скачайте файл у форматі M3U, щоб підключитися до трансляції. Тепер, що стосується самого процесу запису. У вікні недавно встановленого плагіна ви побачите 3 кнопки. Якщо він русифікований, то вони будуть назватися: «Старт», «Стоп», «Властивості».
4
Врахуйте, що всі треки, які ви записали з радіо в вінампі автоматично зберігаються на робочому столі. Щоб змінити директорію збереження записів, натисніть кнопку «Властивості», у вікні натисніть кнопку «Файл» і задайте нову адресу, куди і будуть в наслідок зберігатися всі записані файли.
5
Натисніть кнопку «Старт», щоб почати запис і кнопку «Стоп», щоб її завершити. Прослухати записані файли ви зможете в цьому ж програвачі. Для цього вам потрібно перейти в ту папку, яку ви вказали, як місце збереження записів і запустити записані треки.