Як позбутися від болю в колінному суглобі.

Коліно є одним з найбільш складно влаштованих суглобів організму, скріплене разом складним набором зв'язок. Болі в колінному суглобі викликає знос менісків і колінної чашки, запалення синовіальної рідини, бурсит та ін. Коли відбувається збільшення ваги, інфекційне запалення суглоба, травма ноги, причому не тільки коліна, але і стопи, це відразу ж стає причиною болю в колінному суглобі. Найчастіше від болю в коліні можна позбутися народними методами лікування, але обов'язково проконсультувавшись з лікарем.
Вам знадобиться
  • - квітки багна;
  • - корінь чемериці;
  • - свинячий жир;
  • - полин гіркий;
  • - квітки календули;
  • - квітки пижма;
  • - лист волоського горіха;
  • - корінь оману;
  • - спирт медичний 70%.
Інструкція
1
Для розтирання хворих суглобів приготуйте наступний засіб. Візьміть по 10 грам квіток багна і подрібненого кореня чемериці, покладіть їх у розігрітий свинячий жир (50 грам). Поставивши посуд на водяну баню, витримайте 4-5 годин. Потім, наполігши 12 годин на теплому місці, процідіть. Використовуйте склад для розтирання хворих суглобів, з обов'язковим утепленням після процедури.
2
Візьміть в рівній кількості полин гіркий, квітки пижма і календули, листя волоського горіха, подрібнивши компоненти, заповніть півлітрову банку на 2/3 її обсягу. Інший простір заповніть спиртом медичним 70%. Поставивши в темне місце, настоюйте 3-4 тижні. Склад можна не фільтрувати, а в міру витрати доливати спиртом 1-2 рази не більше 20% від витраченого об'єму рідини. Настоянку використовуйте для накладення компресу на хворе коліно на ніч, з обов'язковим утепленням вовняний або фланелевою тканиною.
3
Для лікування хворого колінного суглоба приготуйте настойку оману. Засипте 50 грам подрібненого сухого або 100 грам подрібненої сирого кореня оману, заливши його півлітра горілки, настоюйте протягом 21 дня. Настоянку можна не фільтрувати. Приймайте по 15 мл тричі на день, розчинених у 30 мл води, за півгодини до прийому їжі. На ніч накладайте на хворе коліно компрес, змочений настойкою оману, утепливши його вовняною тканиною.
4
При суглобових болях приготуйте настоянку на бджолиний підмор. Залив стакан мертвих бджіл півлітра горілки або алкогольної рідини, настоюйте 3-4 тижні в темному місці. Потім відфільтруйте склад, біологічний субстрат добре відіжміть через двошарову марлю, все злийте в одну посуд, яку зберігайте у темному місці. Змочивши в приготованому складі лляну серветку, накладіть на коліно, покрийте компресійної папером і целофаном, зафіксувавши теплою пов'язкою. Компрес залиште на всю ніч. Виключно ефективний засіб лікування розтягування, бурситу і синовіту, артрозів і ударів колінного суглоба.
Зверніть увагу
При низькій ефективності домашнього лікування, можливе проведення артроскопії колінного суглоба.
Корисна порада
Для ефективного лікування запалення в колінному суглобі приймайте всередину настої і відвари листя брусниці, хвоща польового, аїру болотного та ін.