Як встановити програму на сімбіане.

Операційна система Symbian для мобільних пристроїв підтримує установку сумісних додатків. Для того щоб знати, чи підійде програма для вашого мобільного пристрою, вам достатньо лише знати версію операційної системи.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Відкрийте браузер вашого мобільного телефону, зайдіть на сайт, який містить потрібні для вас додатки. Зазвичай вони сортуються за версією операційної системи в телефоні. Якщо ви не знаєте, яка саме встановлена у вашому пристрої, перегляньте огляд моделі на офіційному сайті виробника, там же буде прописана версія Symbian.
2
Виберіть тип додатка для вашого телефону. Це можуть бути різні програми для управління файлами, настройками, браузери, месенджери, текстові редактори і так далі. Виконайте завантаження файлів, перед установкою перевіривши їх на наявність вірусів.
3
Для установки додатків зайдіть в папку, в яку у вас зазвичай виконується завантаження файлів з інтернету. Виконайте інсталяцію, відкривши файл установки. Зверніть увагу на оповіщення системи безпеки телефону і на умови роботи додатку.
4
Якщо у вашому телефоні немає доступу до інтернету, відкрийте браузер у вашому персональному комп'ютері, зайдіть на сайт, що містить потрібні вам для установки додатка, скачайте їх на свій комп'ютер і в обов'язковому порядку перевірте на віруси.
5
Підключіть ваш телефон до комп'ютера для обміну даними. Наприклад. За допомогою USB-кабелю або Bluetooth-з'єднання. Створіть між в режимі накопичувача і скопіюйте файли установки.
6
Виконайте інсталяцію, від'єднавши комп'ютер від телефону і відкривши папку знаходження файлів установки. Зверніть увагу, що далеко не всі програми. Сумісні з вашою версією Symbian будуть коректно працювати на мобільному пристрої. Найкраще використовуйте перевірені сайти для скачування програм.
7
Чи не виконуйте завантаження додатків, у яких немає відгуків чи малий рейтинг скачування, вони можуть завдати шкоди вашим даним або використовувати вашу сім-карту для посилу викликів або відправки повідомлень на короткі номери.
Зверніть увагу
Будьте уважні до додатків, запитувачам при інсталяції доступ до мережі і посил викликів.