Як налаштувати мережу між модемом і комп'ютером.

Для підключення DSL-інтернету необхідно придбати і налаштувати відповідний модем. Деякі моделі цих пристроїв дозволяють об'єднувати кілька комп'ютерів в єдину мережа , надаючи їм доступ в інтернет.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Виберіть DSL-модем з потрібною кількістю каналів Ethernet і підключіть його до мережі змінного струму. З'єднайте з портом DSL кабель телефонної лінії, використовуючи для цього спліттер. Не рекомендують виконувати пряме з'єднання, тому що це знизить швидкість доступу в інтернет. Виконайте з'єднання DSL-модема з комп'ютером. Використовуйте для цього мережевий кабель, різні кінці якого підключіть до мережевої карти комп'ютера і Ethernet-порту модема.
2
Включіть обидва пристрої і дочекайтеся їх завантаження. Запустіть web-браузер і введіть IP-адресу DSL-модема. Натисніть клавішу Enter, дочекайтеся завантаження інтерфейсу налаштувань модему. Відкрийте меню WAN. Виконайте настройку параметрів роботи мережевого пристрою.
3
Введіть ім'я користувача і пароль, видані вам провайдером. Заповніть поле MTU необхідним значенням. Введіть точку доступу, якщо потрібно. Обов'язково включіть функції DHCP і NAT. Це полегшить настройку мережевих адаптерів комп'ютерів.
4
Натисніть кнопку Apply, щоб зберегти параметри роботи DSL-модема. Перезавантажте мережеве обладнання. Іноді для цього буде потрібно відключити модем на кілька секунд від мережі змінного струму. Дочекайтеся повного завантаження DSL-модема. Повторіть вхід в меню його налаштувань. Відкрийте пункт Status і перевірте активність з'єднання з інтернетом.
5
Спробуйте відкрити довільну web-сторінку для перевірки доступу в інтернет. Якщо у модему відсутня можливість використання функції DHCP, то відкрийте список мережевих підключень на комп'ютері. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP мережного адаптера, який з'єднаний з модемом .
6
Введіть довільний статичний IP-адресу. Заповніть поля «Основний шлюз» і «Бажаний DSN-сервер», ввівши в них внутрішній IP-адреса DSL-модема. Збережіть параметри мережевої карти і дочекайтеся оновлення мережі.