Як визначити ip комп'ютера.

IP - це інтернет адресу мережевої плати комп'ютера . Кожен інтернет-провайдер, надаючи послуги того чи іншого користувачеві, присвоює мережевої плати його комп'ютера певний IP, який буде закріплений тільки за цим користувачем і зареєстрований в базі даних провайдера. Існує кілька способів визначення IP-адреси.
Інструкція
1
Скористайтеся одним з інтернет-сайтів, які зможуть допомогти визначити IP комп'ютера . Коли ви зайдете на один з таких сайтів, на екрані відразу ж з'явиться ваш IP-адресу. На деяких сайтах дещо інша процедура визначення IP. Вас попросять перейти по якій-небудь посиланню. Після цього вам буде показаний ваш IP-адресу.
2
Щоб знайти сайти, що надають подібні послуги, скористайтеся будь-якій зручній для вас пошуковою системою. Введіть у рядку наступний запит: Як дізнатися IP комп'ютера ? Потім з безлічі результатів виберіть який-небудь один сайт і дізнайтеся на ньому всю цікаву для вас інформацію.
3
Зайдіть у властивості мережевого підключення, щоб дізнатися IP комп'ютера . Перейдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». На екрані з'явиться вікно. Знайдіть у ньому іконку з назвою «Мережеві підключення». Розкриється список. Виберіть цікавить підключення і клацніть по ньому правою кнопкою миші. З'явиться контекстне меню.
4
Виберіть у ньому пункт «Властивості». З'явиться вікно, в якому ви зможете подивитися ваш поточний IP-адресу, а також іншу інформацію, що стосується інтернет-підключення. Також можете клікнути павою кнопкою миші по іконці підключення, що знаходиться на панелі завдань. У контекстному меню виберіть пункт властивості. З'явиться вікно, в якому буде відображена вся інформація стосовно поточного з'єднання.
5
Скористайтеся стандартною службою операційної системи для визначення IP-протоколу. Щоб запустити її, перейдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Виконати». В командний рядок впишіть ipconfig, а потім натисніть клавішу Enter. При коректному підключенні повинні збігатися Основний шлюз і IP-адресу. Щоб перевірити правильність IP, перейдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Виконати», в командний рядок впишіть route print. З'явиться вікно, що відображає поточний IP-адресу.
IP-адреса присвоюється кожному комп'ютеру, власник якого підключається до інтернету. Найпростіший спосіб дізнатися адресу іншого користувача - відправити йому файл через пряме підключення до користувача.
Вам знадобиться
  • - фаерволл;
  • - програма Skype.
Інструкція
1
Встановіть на ваш комп'ютер програму-фаерволл. Це необхідно для того, щоб надалі визначити IP-адреса комп'ютера, власнику якого ви повинні відправити певний файл через програму Skype. Для цього відкрийте меню діалогів при запущеному встановленому фаєрволла і виберіть у меню повідомлень відправку файлів.
2
Ви також можете просто перетягнути в це вікно потрібний елемент і натиснути на відправку. Після цього запустить головне меню вашого фаєрволла і простежте, на яку адресу було відправлено ваш файл. Це доступно лише в тому випадку, якщо ваш співрозмовник підтвердив отримання файл або у нього встановлений їх прийом за замовчуванням.
3
При визначенні IP-адреси через програму Skype переконайтеся в тому, що вашим співрозмовником не використовується проксі-сервер. У цьому випадку дізнатися реальну адресу його комп'ютера буде набагато важче, ніж зазвичай. Ви можете спробувати з'ясувати використовуваний ним анонимайзер за допомогою пошуку в спеціальних онлайн-сервісах, проте далеко не кожен проксі-сервер надає реальні адреси своїх користувачів.
4
Якщо, дізнавшись IP-адресу через Skype, вам також необхідно потім на його підставі дізнатися ім'я, прізвище або адресу користувача, зверніться до спеціальних сервісів визначення провайдера за IP-адресою, наприклад, http://2ip.ru/whois/. Після цього зверніться до провайдера з проханням надання інформації про цікавить вас людині.
5
Зверніть увагу, що для цього у вас повинні бути вагомі причини, в іншому випадку вам відмовлять у наданні даних про клієнта компанії. Зазвичай достатніми причинами вважаються отримання шкідливих файлів і програм від даного користувача, спроби злому вашого комп'ютера, інші правопорушення щодо вас даними людиною. Найчастіше потрібно також документальне підтвердження неправомірних дій відносно вас клієнтом провайдера.
Корисна порада
Ви також можете використовувати клієнт Miranda для визначення адреси комп'ютера в мережі.