Як підключити другий комп'ютер до локальної мережі.

Якщо ви вирішили створити власну домашню мережу, то врахуйте декілька правил. Вони стосуються налаштування мережевих карт з'єднуються комп'ютерів , які забезпечують правильну роботу цих пристроїв.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - мережева карта.
Інструкція
1
Зазвичай домашню локальну мережу, що складається з двох комп'ютерів , створюють для синхронного доступу в інтернет обох ПК. Цей метод досить економний, тому що дозволяє не укладати другий договір з провайдером. Виберіть комп'ютер, який буде отримувати прямий доступ до інтернету. Рекомендують використовувати більш потужний ПК. Якщо в обраному комп'ютері є тільки одна мережева карта, то придбайте аналогічний пристрій і підключіть його.
2
Встановіть драйвери, необхідні для нормальної роботи мережевого адаптера. Підключіть до цієї карти мережевий кабель, другий кінець якого буде з'єднаний з іншим комп'ютером. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і перейдіть до налаштування даної мережевої карти. Виберіть протокол інтернету TCP/IPv4 і відкрийте його властивості.
3
Знайдіть пункт «Використовувати наступний IP-адреса» та активуйте його. У наступне поле введіть значення статичного IP-адреси для даного мережевого адаптера, наприклад 182.182.182.1. Не заповнюйте інші поля даного меню. Збережіть параметри мережного адаптера.
4
Перейдіть до другого комп'ютера і відкрийте аналогічне меню налаштувань. Активуйте параметри «Використовувати наступний IP-адреса» та «Використовувати наступні адреси DNS-серверів». Заповніть потрібні поля наступним чином: - IP-адреса - 182.182.182.2; - Основний шлюз - 182.182.182.1; - Бажаний DNS-сервер - 182.182.182.1.Нажміте кнопку «Ок», щоб зберегти налаштування цієї мережевої карти.
5
Перейдіть до першого комп'ютера і створіть підключення до сервера провайдера. Перевірте його працездатність. Відкрийте властивості створеного з'єднання і перейдіть у вкладку «Доступ». Дозвольте використовувати це підключення до інтернету мережевим користувачам, встановивши галочку поруч з відповідним пунктом. Виберіть вашу домашню мережу. Збережіть налаштування підключення до інтернету.