Як вставити формулу в документ. Як вставити документ в excel.

При створенні документів технічної тематики необхідно доповнювати текст формулами. Зробити це можна за допомогою надбудови для програм Microsoft Office - Microsoft Equation, вона являє собою вбудований редактор формул.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Word.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Word, встановіть курсор в тому місці документа, куди необхідно додати формулу. Перейдіть в меню «Вставка». Виберіть опцію «Об'єкт». У діалоговому вікні, виберіть надбудову Microsoft Equation і клацніть по кнопці «ОК».
2
У вікні додайте знаки для написання формул в документі. На панелі інструментів виберіть елемент формули і додайте змінні. Ви можете додати в свою формулу дроби, ступеня, коріння, матриці за допомогою відповідних кнопок.
3
Клацніть мишкою по порожньому місці у документі, щоб закінчити введення формули в Word. Для редагування формули клацніть двічі по ній, далі буде запущений редактор формул.
4
Виконайте вставку формули в документ Microsoft Word 2007. Для цього ви можете використовувати коди символів, а також математичні елементи, щоб замінити текст символів словами. При введенні формули програма буде виконувати автоматичне перетворення формули в професійно-форматований формулу. Перейдіть у вкладку «Вставка», до групи «Символи». Клацніть по стрілці поруч з опцією «Рівняння». Далі виберіть «Вставити нове рівняння».
5
Введіть формулу. Щоб додати до списку часто використовуваних, виділіть її. Перейдіть в «Сервіс» - «Робота з формулами", клацніть по опції «Формули» і виберіть команду «Зберегти виділений фрагмент в колекції формул». У вікні введіть назву формули, клацніть по кнопці «Формули» в списку «Колекція» і встановіть інші потрібні параметри.
6
Для вставки загальних математичних структур використовуйте меню «Вставка» - група «Символи» - «Рівняння» і команда «Вставити нове рівняння». На вкладці «Конструктор» виберіть групу «Робота з формулами» виберіть потрібну структуру, клацніть по местозаполнітель і введіть змінні. Для подальшого редагування формули досить клацнути по ній двічі лівою кнопкою миші.