Як зняти кільце з опухлого пальця. набряк палець не зняти кільце.

Є багато причин, по яких кільця можуть несподівано застрягти на ваших пальцях. Ви вагітні і набираєте вагу, ваші пальці набрякли від спеки, ви необдумано наділи кільце меншого розміру. Неважливо, чому це трапилося - важливо те, що є багато способів впоратися з цією прикрою проблемою.
Вам знадобиться
  • Мастильні матеріали
  • Стоматологічна нитка
  • Голка
Інструкція
1
Ніколи не намагайтеся зняти кільце, смикаючи його вгору-вниз. Так ви тільки травмуєте шкіру, і палець опухне ще більше. Акуратно і плавно крутите кільце на пальці, дозволяючи йому повільно підніматися все вище.
2
Якщо кільце, яке ви носите досить довгий час без будь-якого дискомфорту, одного разу з ранку - застрягло, а всі пальці виглядають трохи опухлими, то це може бути пов'язано з надмірним споживанням солоної їжі напередодні. Не варто намагатися зняти колечко відразу ж - почекайте до середини дня. Пийте більше води, щоб вимити сіль з організму і, швидше за все, набряк спаде і кільце можна буде зняти без зусиль.
3
Якщо пальці почали набрякати через спеку, підніміть руки так, щоб кисті знаходилися вище рівня вашого серця. Можна спертися ліктем об високий стіл або стійку і трохи почекати, коли приплив крові до руки зменшиться. Це дозволить пухлини спасти і допоможе зняти кільце.
4
Іноді кільцю заважають складки шкіри на суглобах. Попросіть кого-небудь потримати вашу шкіру на пальці трохи відтягнутої вниз, а самі спробуйте ще раз.
5
В будь-якому будинку знайдеться безліч речовин, які можуть послужити мастильним матеріалом і допоможуть зняти кільце з мінімальним збитком для шкіри. Це можуть бути: - косметичний вазелін або лосьйон для рук; - кондиціонер або шампунь для волосся; - рідке мило; - мазь з антибіотиками; - спрей з рослинним маслом; - лосьйон для тіла; - просто мильна пена.Щедро нанесіть мастило на палець навколо кільця, поверніть кільце кілька разів. Візьміть шматок м'якої тканини і почніть знімати кільце. Тканина потрібна для того, щоб ваші пальці не ковзали по змащеному металу.
6
Якщо у вас під рукою є стоматологічна нитку і швейна тонка голка, варто спробувати наступний способ.Проденьте частина нитки під кільце. Почніть обмотувати ниткою ту частину пальця, що над кільцем. Обмотайте до суглоба, затягуйте нитку щільно, але не настільки, щоб вона завдавала сильний дискомфорт. Тепер візьміться за нижній кінець і починайте тягнути за нього, розмотуючи і піднімаючи кільце вгору.
7
Якщо палець почав синіти, не варто витрачати час на самостійні спроби. Викликайте службу порятунку, поспішайте в травмпункт або до найближчого ювеліра. Ви можете втратити палець! Розрізати кільце набагато простіше, ніж ви собі це уявляєте. Зрізане кільце можна полагодити - найменше варто турбуватися про нього.
Зверніть увагу
Не слідуйте, здавалося б, логічно раді опустити руку з застряглим кільцем в крижану воду. Так, пухлина буде трохи спадати, але метали розширюються від холоду і кільце буде стискатися на пальці.