Як уникнути переломів.

Основна причина переломів - це захворювання остеопорозом. З віком, особливо у жінок з настанням менопаузи, організм починає активно втрачати кальцій, основну складову кісткової тканини. Якщо до 50 років ще тільки 30% населення страждає цим захворюванням, то до 75 років - 80%. Вважається, що першою причиною остеопорозу є спадковий фактор, друга причина - недостатнє вживання продуктів, що містять кальцій, і брак вітаміну D. Також до факторів ризику відносяться - субтильное статура, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички.
Вам знадобиться
  • - кунжут;
  • - оксидевит;
  • - кальцій-Сандоз;
  • - кальцій-актив;
  • - яйця;
  • - лимони.
Інструкція
1
Щоб уникнути переломів , в першу чергу приймайте продукти, багаті кальцієм. Це - нежирні сир і молоко, твердий сир, овочі, зелень, особливо корисний селера, горіхи і фрукти. Особливу увагу приділіть кунжутного насіння, яке в достатку містить кальцій. Посипайте перемолотим кунжутом салати, другі страви, суп. У день вживайте по 3 чайних ложки кунжуту.
2
Після 50 років кальцієвої дієти мало, приймайте спеціальні препарати, які впливають на кісткову тканину, покращуючи всмоктування нею кальцію, що надходить з їжі. До цих препаратів належать оксидевит і кальцій-Сандоз. Оксідевіт приймають по 2 краплі на шматочку хліба весь осінньо-зимовий період. Кальцій-Сандоз, у вигляді шипучих таблеток, містить органічний кальцій, який добре засвоюється організмом.
3
Добре зарекомендував себе кальцій-актив, який приймайте по 2 таблетки 2 рази на день під час їжі весь осінньо-зимовий період. Цей препарат сприяє нарощуванню кісткової маси.
4
Щоб уникнути переломів приймайте яєчну шкаралупу. Для її приготування візьміть 100 грам промитої і очищеної яєчної шкаралупи і, прокалив її в духовці при 70-80 градусах Цельсія протягом 15-20 хвилин, зітреш дерев'яним товкачем. Стовчену масу просійте через сито, відсів великих шкарлупок знову товчіть, просіявши таким чином всю стовчену шкаралупу. Приймайте одну чайну ложку порошку з крапелькою лимонного соку один раз на день, краще на ніч. Курс прийому - осінньо-зимовий період.
Зверніть увагу
Порушення постави, коли спина стає круглою, ниючі тупі болі в спині - це ознаки вимивання кальцію з кісток, особливо необхідно звернути увагу на ці ознаки жінкам після 45 років. У боротьбі з остеопорозом від хворого залежить часом більше, ніж від лікаря.
Корисна порада
Найдієвіший спосіб боротьби з переломами - це їх профілактика. Важливу роль виконує фізична активність, яка покращує кровопостачання м'язів і кісток. Гіподинамія провокує остеопороз.