Як змінити параметри автозавантаження. Як змінити автозагрузку в windows.

При старті комп'ютера частина програм завантажується автоматично. Деякі з них використовуються дуже рідко і не потрібні для повсякденної роботи, тому у користувача з'являється закономірне бажання відключити автозавантаження цих програм.
Інструкція
1
Багато програм при установці прописують себе в автозавантаження, не питаючи у користувача, потрібно йому це чи ні. З часом при запуску комп'ютера починає стартувати все більше програм, що істотно збільшує час завантаження і зменшує продуктивність системи. Щоб виправити ситуацію, необхідно відредагувати список автозавантаження , видаливши з нього непотрібні програми.
2
Для редагування списку автозавантаження відкрийте: «Пуск - Виконати», введіть msconfig і натисніть кнопку «ОК». З'явиться вікно «Налаштування системи», виберіть у ньому вкладку «Автозавантаження». У списку автоматично завантажуваних програм зніміть галочки з тих програм, завантаження яких вам не потрібна, і натисніть кнопку «ОК».
3
Для зміни параметрів автозавантаження дуже зручна програма Everest, вона ж Aida64. Встановіть та запустіть програму, відкрийте «Програми - Автозавантаження». У списку, виділіть і видаліть ті програми, автозавантаження яких ви хочете скасувати.
4
Змінити параметри автозавантаження ви можете за допомогою утиліти CСleaner. Встановіть та запустіть її, відкрийте вкладку «Автозавантаження». Для тих програми, автозавантаження яких вам не потрібне, виберіть режим «Вимкнути».
5
Скасувати автозагрузку непотрібних програм можна шляхом редагування відповідних записів в системному реєстрі. Відкрийте: «Пуск - Виконати», введіть regedit і натисніть "ОК". Відкриється утиліта редагування системного реєстру. Відкрийте шлях: HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion. У відкритому розділі CurrentVersion знаходяться кілька папок, в яких прописані ключі автозапуску: Run, RunOnce, RunOnceEx. Перегляньте ці папки і видаліть непотрібні вам ключі.
6
Відкрийте шлях: HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion. Перевірте папки Run і RunOnce. Як і в попередньому випадку, ключі автозавантаження непотрібних вам програм видаліть. Не забувайте про те, що робота з реєстром вимагає обережності, при неправильних діях комп'ютер може просто перестати завантажуватися.
Після деякої кількості часу активного користування комп'ютером він обростає масою додаткових корисних або просто цікавих програм. Дуже велика частка цих доповнень при установці додає себе в список програм, які необхідно завантажувати при запуску системи. В результаті ОС обростає різними процесами, що гальмують продуктивність, як дно танкера водоростями і черепашками. Список автозавантаження потребує періодичної зачистці.
Інструкція
1
Управління великою частиною функцій конфігурування операційної системи Windows винесено в окрему утиліту. Серед цих налаштувань є і потрібна вам для редагування списку автозавантаження. Виконуваний файл цієї утиліти знаходиться в системній папці ОС за адресою \ WINDOWS \ pchealth \ helpctr \ binaries. Однак розшукувати і запускати його звідти немає необхідності - простіше скористатися стандартним діалогом запуску програм. Це означає, що першим вашим дією має стати виклик цього діалогу - клацніть кнопку «Пуск» і виберіть у меню пункт «Виконати». А можете просто натиснути клавіші WIN + R.
2
У полі введення діалогу наберіть (або скопіюйте звідси і вставте) команду msconfig. Потім клацніть кнопку «OK» або натисніть клавішу Enter. Цією дією ви і запустіть потрібну утиліту.
3
У вікні із заголовком «Налаштування системи» перейдіть на вкладку «Автозавантаження». На ній перераховані всі програми, що активуються в процесі запуску операційної системи, і навпроти кожної розміщений чекбокс. За замовчуванням всі чекбокси відзначені. Вам треба зняти мітку з тієї програми, яку слід видалити зі списку автозавантаження. Є тут і кнопки «Включити все» і «Вимкнути всі».
4
Разметив список за допомогою чекбоксів, зафіксуйте зміни натисненням кнопки «OK». Операційна система покаже повідомлення про те, що нові налаштування вступлять в силу тільки після перезавантаження і запропонує вам на вибір перезавантажитися зараз, або залишити це до наступного включення комп'ютера. Виберіть варіант, який вам більше підходить.