Як назвати шиншилу. Яке ім'я дати шиншилят.

Приємний і милий звірок шиншила цілком може стати таким же домашнім тваринам, як звичні для нас кішки або пташки. При виборі імені для шиншили не існує чітких і певних правил - тут все залежить від фантазії, бажань і почуття гумору господаря.
Інструкція
1
Зверніть увагу на забарвлення шерсті вашого звірка - якщо вона білосніжна, то, можливо, вашого вихованця зватимуть Сніжок або Білянка, Сніговик або Сніжинка. Чорну шиншилу можна назвати, наприклад, Угольок, Нічка або Черниш, а звірка з сірим забарвленням шерсті - Димка або Туман. Враховуючи те, що шиншила - тварина з оксамитовим і ніжним хутром, можна дати йому кличку Пухнастик або Пушинка.
2
Придивіться до поведінки придбаного вами вихованця і постарайтеся за допомогою імені підкреслити риси його звіриного характеру. Так, тварині, люблячому багато спати, можна дати цілком відповідне йому ім'я - Соня або Тюхтій, а звірку активному і рухливому підійдуть імена Живчик, Шалунішка, Вертунчік, Забіяка, Непоседа, Проноза. Ваш улюбленець вибагливий у їжі? Тоді його кличкою може бути Врединка, Придира або Вередун, а ось для шиншили, люблячої щільно поїсти, підійдуть імена Обжорка або пухкі, Товстун або Пузан.
3
Згадайте відомих і улюблених вами героїв мультфільмів - можливо, ваш вихованець нагадує вам когось із них? От і назвіть його в честь вашого улюбленого героя! Шиншила - і так доки не дуже звичний для домашнього розведення звір, а вихованець з ім'ям Чебурашка, Шрек, Шапокляк, Пікачу, Білосніжка, Пумба, Боніфацій, Леопольд, Рататуй, Бармалей або Вінні-Пух точно буде у вас в єдиному екземплярі!
4
Підійдіть до вибору імені для шиншили з гумором - наприклад, крупного звіра можна назвати Малюткою, Пуговка або Бусинкою, тварини з довгими лапками - куцоніжка або Грац, звірка з бійцівським характером - боягузку або слабак, а спокійного і неповороткого вихованця - задиракою, Відважним Джо або забіяку. Розбудіть фантазію і не називайте улюбленця стандартно - ваша шиншила цілком може носити ім'я Бублик, Пижик, Пончик, Морквина, Усик, Біфштекс, Вухань, Шоколадка або Пуфік.
Корисна порада
Шиншиллу можна заводити в будинку, де є діти - це звірятко добре піддається вихованню, він не дряпається і не кусається. Хутро даної тварини не викликає алергії - у цього звірка просто немає сезонної линьки. Шиншили зовсім не пахнуть, тому що у них немає сальних і потових залоз.