Як написати біографію англійською.

Написати біографію , на перший погляд, не складає труднощів. Проте виникають деякі труднощі, якщо її текст повинен бути написаний іноземною мовою. Як правильно писати біографію англійською мовою читайте нижче.
Інструкція
1
Напишіть біографію російською мовою. Важко відразу писати біографію по-англійськи. Бажано представляти заздалегідь, про що ви збираєтеся писати. Якщо ви знаєте англійську мову на дуже високому рівні, можливо, вам і не буде потрібно російськомовного чернетки. Однак якщо мислити по-англійськи вам важко, то краще буде перевести заздалегідь заготовлений текст.Для написання біографії скористайтеся кількома російськомовними або перекладними іноземними джерелами. Дослівно копіювати матеріали не слідують, необхідно усвідомити загальну інформацію, яку ви помістіть в російськомовний план біографії.
2
Переведіть біографію на англійську мову. Отриманий російськомовний план біографії можна перекласти декількома способами. Якщо вам не важко перевести практично готовий текст біографії на англійську, то сміливо дійте, не забуваючи про граматичних побудовах. Скористайтеся російсько-англійським словником, якщо деякі слова і фрази вам перевести тяжело.Можно використовувати інтернет-перекладач, але варто пам'ятати, що такі програми можуть донести лише загальний зміст, проте роблять занадто багато граматичних помилок. Скористатися ним розумно лише в тому випадку, якщо ви добре знаєте англійську граматику і зможете підкоригувати пропозиції перекладеного тексту.
3
Перевірте правильність написання власних назв. Очевидно, що імена власні в англійській мові пишуться інакше. Можуть виникнути складнощі з написанням назв і прізвищ нетипових і рідко зустрічаються в англійському язике.Еслі ви не знаєте, як пишеться те, чи інше ім'я, подивіться в англомовних джерелах їх написання. У разі, коли такі назви знайти абсолютно неможливо, пишіть імена власні, користуючись загальними фонетичними правилами англійської мови.