Як організувати резервне копіювання.

Резервне копіювання інформації являє собою обов'язковий захід для захисту важливих документів від збоїв в системі та пошкодження обладнання. Даний процес може відбуватися як в ручному, так і в автоматичному режимі.
Інструкція
1
Скачайте програму для організації бекапа Backup 42 по посиланню http://www.backup42.zimfer.com/index_ru.html. Встановіть додаток в режимі адміністратора. Перезавантажте комп'ютер під обліковим записом користувача. Двічі клацніть по значку програми в треї. У першій закладку виберіть тестову задачу і перейдіть в закладку «Папку і файли» за допомогою кнопки «Далі».
2
У стандартних опціях встановіть прапорці біля типів файлів, для яких необхідно здійснити резервне копіювання . У закладці «Розширені» можна додати вручну потрібні папки небудь конкретні файли. Також ви можете архівувати файли, що знаходяться на мережевих дисках.
3
Перейдіть в закладку «Сховище», щоб вказати місце зберігання резервних копій. За замовчуванням буде вказана папка Backup на диску С:/Краще вказати для зберігання резервних копій папку на диску D:/. У цій же закладці встановіть час зберігання вашої архівної копії. Вкажіть для локального архіву тривалість зберігання 90 днів, для мережевого - необмежену. Також краще додати місце зберігання копій на комп'ютері в локальній мережі.
4
Перейдіть в закладку «Ім'я архіву». Введіть ім'я архіву, в ньому ви можете використовувати наступні змінні: ім'я комп'ютера, ім'я користувача, поточна дата і час. Таким чином, ви зможете відрізнити одну резервну копію від іншої. При необхідності встановіть пароль на архів з копією.
5
В закладці «Додатково» встановіть допоміжні настройки для створення резервних копій. Наприклад, функція інкрементного копіювання дозволяє виконати копіювання тільки тих файлів, які були змінені з дати останнього бекапу і нових файлів. У разі першого сеансу копіюється абсолютно вся інформація. Встановіть циклічність запусків, а також період копійованих файлів.
6
Перейдіть в закладку «Розклад», задайте частоту збереження резервних копій. Розклад може бути задане на тиждень, місяць або на конкретні дати. Це вибирається залежно від частоти роботи з документом і обсягу вінчестера. Краще встановлювати створення копії на п'ятницю.