Як перевести з растра в вектор.

Практично всі зображення в електронному вигляді знаходяться в растровому форматі, тобто розбиті на окремі пікселі. Якість такої картинки буде залежати від кількості пікселів на одиницю довжини. Векторні зображення - це картинка, що складається з окремих елементів.
Вам знадобиться
  • - навички роботи в програмі Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop, за допомогою команди «Файл» - «Відкрити» додайте в програму потрібне зображення, яке потрібно змінити з растра в вектор. Або просто перетягніть його у вікно програми. Виберіть інструмент «Чарівна паличка» на палітрі інструментів, виділіть білий фон навколо зображення, клацніть правою кнопкою миші і виберіть опцію «Інвертувати виділення».
2
Виберіть інструмент «Ласо» або «Магнітне ласо». Клацніть правою кнопкою миші по виділенню і виберіть опцію Make Work Path, для того щоб виконати переклад зображення з растра в вектор. У вікні, встановіть за смаком ступінь згладжування. На екрані з'явиться палітра Path.
3
Виділіть за допомогою інструменту Path Selection Tool контур об'єкта, далі виберіть меню Layer, виберіть опцію New Fill Layer і клацніть по команді Color. Таким чином, ви створили шар заливки, йому відразу була привласнена векторна маска у вигляді контуру зображення.
4
Ускладните рисунок, для цього візьміть інструмент «Олівець», виділіть маску шару заливки. Встановіть в настройках олівця опцію Subtract і домалює елементи картинки. Виконайте збереження отриманого векторного зображення.
5
Додайте зображення в програму Adobe Photoshop для перекладу картинки з растра в вектор. Клацніть двічі по шару фону, щоб зробити з нього робочий шар. Створіть дублікат шару. Виберіть інструмент «Піпетка», клацніть по самому темному кольору зображення. Далі візьміть інструмент «Перо» і додайте з його допомогою точки прив'язки на зображенні.
6
В групі інструментів «Перо» виберіть інструмент конвертації точок, виберіть другий шар і обведіть по контуру зображення. Зробіть копію шару і аналогічно Отріс контур зображення іншим кольором, домінуючим в картинці. Аналогічно Отріс деталі зображення, кожен на новому шарі. Збережіть отриманий результат.