Як друкувати у форматі а5. формат а5.

Роздруківка документів в програмі Microsoft Word налаштована в основному для паперу формату А4. Тому при друку брошур або багатосторінкових документів в форматі А5 краще використовувати додаткові додатки.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word.
Інструкція
1
Введіть текст документа, який необхідно роздрукувати на форматі А5. У параметрах сторінки встановіть розмір аркуша А4. Усі сторінки документа повинні знаходитися в одному файлі, щоб роздрукувати текст у вигляді брошури. При необхідності встановлюйте між розділами документа розриви сторінки за допомогою меню «Вставка» - «Розрив» або комбінації клавіш Ctrl + Enter. Додайте при необхідності нумерацію сторінок за допомогою команди «Вставка» - «Номери сторінок».
2
Перейдіть по посиланню http://fineprint.com/release/fp625.exe, щоб завантажити та встановити драйвер для принтера Fine Print. Це віртуальний принтер, який перехоплює відправляються на друк дані, з використанням власного інтерфейсу виконує додаткове форматування і керування документом. Даний принтер дозволяє розмістити на одному аркуші до восьми сторінок і роздрукувати їх в форматі книги. Вам не потрібно думати, як правильно помістити частини документа для друку. FinePrint зробить це автоматично і лише віддаватиме вам команди для роздруківки і перевороту сторінок в потрібному напрямку.
3
Встановіть драйвер, щоб виконати роздруківку документа в форматі А5. Виконайте команду «Файл» - «Друк». У діалоговому вікні друку виберіть принтер Fine Print, далі при першому запуску даного драйвера вам необхідно буде роздрукувати тестову сторінку, щоб виконати настройку драйвера.
4
Слідуючи вказівкам майстра, виконайте роздруківку документа. Далі запам'ятайте, в якому порядку відбувається друк документа на А5 і виконайте друк свого документа. В налаштуваннях друку вкажіть формат документа «Буклет» і клацніть по кнопці «Друк».
5
Далі дотримуйтеся вказівок програми, роздрукуйте документ на одній стороні аркуша, потім після появи повідомлення про те, що необхідно перевернути папір, покладіть її в лоток і клацніть «ОК».