Як стригти каскад. Як підстригти довге волосся.

Існує дві техніки виконання стрижки «Каскад». Яким саме способом скористається перукар при своїй роботі, залежить від довжини волосся клієнтки. Стрижка «Каскад» робиться на довгому волоссі і на волоссі середньої довжини.
Інструкція
1
Обов'язково намочіть волосся, щоб вони були слухняними при стрижці. Потім розділіть волосся по зонам і закріпіть шпильками. Якщо волосся довге, то їх можна просто поділити навпіл, провівши лінію, як, якби ви хотіли закласти два хвостика. Виділіть спереду пасмо і отстрігіте її потрібної довжини. При більш коротких волоссі прядку потрібно виділити в зоні верхівки. Довжина контрольного пасма при недовгих волоссі зазвичай 5-8 см.
2
При довгому волоссі захоплюйте близько контрольної пасма наступний локон шириною 1-1,5 см і, відтягуючи волосся горизонтально до обличчя, рівняйте їх на одну довжину. Волосся середньої довжини потрібно направляти при вирівнюванні вертикально.
3
При довгому волоссі спочатку надайте форму всієї тім'яної зоні, а потім обробляйте боки голови. На більш коротких волоссі обробляється спочатку верхівка, а потім боки, віскі і тім'я. Яку б зону ви не обробляли, тягнете волосся до контрольної пасма. Орієнтуйтеся тільки за спочатку заданої довжині, щоб стрижка вийшла симетричною.
4
Закінчувати стрижку потрібно оконтовку. Для цього розчешіть волосся, враховуючи напрямок їхнього росту. Підрівняйте кінчики, щоб надати стрижці охайний вигляд. Знову розчешіть волосся і подивіться, чи не залишилося ще неподстріженний пасом.
5
Останнім штрихом будь стрижки є филировка волосся спеціальними ножицями. Довге волосся можна филировать на всю довжину. Волосся середньої довжини філіровочнимі ножицями краще проходити відразу по декількох рівнях. Цей етап додасть стрижці «Каскад» закінченого вигляду, волосся ляжуть красиво і природно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nUpzuHQadNE
Кожній дівчині хочеться виглядати бездоганно. У закінченому образі важливу роль грає зачіска. Основні вимоги, які красуні пред'являють до волосся: щоб вони виглядали пишними, густими і об'ємними і легко вкладалися в потрібну зачіску. Дуже хорошим варіантом для втілення цих бажань є стрижка каскад. Вона підходить для будь-якої форми обличчя і для будь-якого типу волосся.
Інструкція
1
Перший варіант техніки стрижки. Звичайно, перед стрижкою необхідно вимити і просушити волосся. По центру голови виділяють головну пасмо, обмежену двома паралельними прямими. Решту волосся підколюють зажимами. Головну пасмо ретельно розчісують, фіксують паралельно підлозі і стрижуть до потрібної довжини. Решта волосся стрижуть таким же чином, орієнтуючись на першу пасмо.
2
При виконанні стрижки все пасма відокремлюються між собою горизонтальними проділами. Їх потрібно підстригати прямим зрізом.
3
Після вирівнювання основної пасма підтягують до неї пасма з тім'яної зони і з скронево-бічних зон голови, а потім з потиличної. Підстригають тім'яну зону від верхівки до чола.
4
При стрижці скроневих зон орієнтуються на фронтальну зону, але при цьому сама фронтальна зона волосся повинна бути орієнтована на головну пасмо. Таким чином стрижка поступово набуває ступінчасту структуру.
5
Другий варіант техніки стріжкі.В цьому варіанті пасма підстригають одна за одною. В цьому випадку стрижка виконується від основної пасма на потилиці у напрямку до чола. Кожну наступну пасмо постригають, орієнтуючись на попередню. Для створення контура стрижки каскад волосся ретельно прочісують від верхівки в протилежні сторони, підрівнюючи їх. Для додання легкості і для легкості укладання виробляють филировку.
6
Укладати цю стрижку нескладно: достатньо висушити волосся від коренів до кінчиків, опустивши голову вниз. Для додання форми використовується гель, віск або пінка.
7
Якщо мається на запасі час або при особливих випадках можна зробити укладку по-іншому. Пінка наноситься на чисті просушені волосся і розподіляється по всій довжині волосся. Після цього стрижка просушується таким чином, щоб з пасом утворювався прямий кут. За допомогою круглої гребінця кінчики волосся укладаються за бажанням або у всередину, або назовні.
8
Укладання можна зробити і за допомогою прасування. Завдяки йому волосся придбають сяйво і блиск, також з його допомогою волосся стане шовковистим і гладкими. При такому способі укладання стрижки каскад зачіска стане більш виразною, буде чітко видна градуированная система. Однак при такому укладанні не забувайте використовувати термозахисні кошти.
9
Завдяки цій універсальної стрижці ви станете просто чарівною і у вас не буде додаткових клопотів при укладанні.