Як зав'язати гачок на вудці.

Перш ніж відправитися на риболовлю, обов'язково до неї потрібно добре підготуватися: придбати вудку, купити наживку і, звичайно ж, зав'язати гачок . Причому, від останнього залежить багато чого, адже якщо, наприклад, гачок буде зав'язаний неправильно, в найвідповідальніший момент він може впасти в воду ... Такий поворот подій вже точно не входить у ваші плани.
Вам знадобиться
  • - волосінь;
  • - гачок;
  • - голка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Складіть невеликий відрізок волосіні вдвічі і прикладіть лісочку до цівки гачка (так щоб невелика петелька звисала) і одним з кінців обмотайте прикладену лісочку навколо гачка (зробіть 6-7 обмоток).
2
Зроблений обмотку затисніть пальцями, щоб вона не ослабла. В залишену петлю просмикніть той кінець волосіні, яким обмотували гачок і стягніть цю петлю. Отримана петля повинна гарненько закріпити кінчик волосіні, запобігаючи цим розв'язання вузла.
3
Відріжте закріплений кінець волосіні, відступивши від стопорной петлі приблизно три міліметри. Потім обріжте другий кінець волосіні. Вузол зав'язаний. Цей вузол називається спіральний вузол із стопорною петлею.
4
Можете також зав'язати спіральний вузол без стопорной петлі. Почніть його зав'язувати точно так само як і спіральний вузол із стопорною петлею. Однак тут є один важливий нюанс: перед початком обмотки цівки гачка обов'язково до цівки прикладіть голку з широким вушком (вушко має бути достатньо широким, щоб можна було в нього протягнути волосінь). Намотайте спіраль і затисніть обмотку пальцями, щоб вона не ослабла.
5
Потім просмикніть кінчик волосіні у вушко голки і протолкніте голку до гачка, простягаючи при цьому кінець волосіні через спіраль. Добре ущільніть витки спіралі.
6
Найпростішим вузлом вважається Palomar. Щоб зв'язати його, зробіть наступні операції: просмикніть волосінь крізь отвір гачка, потім, відступивши на відстані десяти сантиметрів від гачка, розгорніть один кінець волосіні в напрямок гачка і обмотайте їм навколо двох лісок, що йдуть від гачка, п'ять спіралеподібних витків. Потім затягніть вузол: він готовий.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: чим легше в'язати вузол, тим слабкіше він буде. Тому підстрахує себе, зв'язавши вузол міцніше.
Корисна порада
Основне гідність спіралеподібних вузлів - щільність, з якою притиснута волосінь. Такі вузли в процесі експлуатації вудки практично не перетираються.