Як стригти чубок.

Вам необхідно підстригти чубок, але йти в салон не хочеться, та й віддавати пристойну суму грошей за найпростішу процедуру теж не хочеться. Спробуйте зробити це самостійно і в домашніх умовах. Не бійтеся експериментувати, краще самій навчитися доглядати за собою, ніж звертатися за допомогою до інших.
Вам знадобиться
  • гребінець з частими зубчиками, ножиці
Інструкція
1
Випрямите чубок за допомогою фена і розчешіть її. Волосся, які ви не будете підстригати заколіть невидимками або зачешите їх в хвіст. Ретельно розчешіть чубок гребінцем з частими зубчиками. Виконайте це рух кілька разів з зовнішньої і внутрішньої сторони чубчика, рухаючись від коренів до кінчиків.
2
Починайте стригти волосся. Рухайтеся від одного краю чубчика до середини. Потім теж саме виконайте і з другою половиною чубчика. По довжині орієнтуйтеся на лінію брів. Довжина чубчика повинна бути трохи вище рівня брів. Так вона не буде доставляти вам дискомфорт. Під час стрижки тримайте ножиці під кутом 45 градусів, це дозволить надати чубку природний вигляд.
3
На завершення слід перевірити, чи рівно ви підстригли свою чубок. За допомогою гребінця підійміть чубок вгору, потім приберіть на бік і зачешите вниз. Якщо чубчик залишалася рівною у всіх трьох положеннях, то ви прекрасно впоралися зі своїм завданням і успішно підстригли свою чубок.
Зверніть увагу
Після того, як чубчик висохне, вона стане коротшим приблизно на 1 сантиметр.
Гарну зачіску із чубчиком можна підібрати практично будь-якому чоловіку. Головне, щоб чубчик не виглядала недоглянутою і приховувала недоліки або, навпаки, підкреслювала гідності чоловічої зовнішності.
Інструкція
1
Визначте, яка саме чубчик буде найкраще виглядати, залежно про структури волосся, моделі стрижки та зовнішніх даних Якщо у чоловіка тонке волосся, чубок слід робити, починаючи від самої верхівки. Різкі риси обличчя або пухкі щоки скоректуйте за допомогою асиметричною чубчика, а витягнуте обличчя - за допомогою рівною і густий. Якщо чоловік невисокого зросту, не споруджуйте йому на голові замість чубчика щось ніби ірокеза. Така стрижка піде тільки молодим людям досить високого зросту.
2
Вимийте волосся з шампунем і бережно висушіть їх спочатку рушником, а потім - феном, так як чубок краще стригти на сухому волоссі, щоб вона не злипалися. Якщо у чоловіка кучеряве або дуже густі пасма, злегка зволожите їх з пульверизатора.
3
Посадіть чоловіка в крісло і забезпечте достатню освітленість робочого місця. Візьміть найгостріші і довгі ножиці. Якщо є можливість, заздалегідь купите в спеціалізованому магазині професійні інструменти.
4
Начешіте волосся на лоб, відокремте пасма, що не мають відношення до чубку, і закріпіть їх зажимами. Якщо у чоловіка коротка стрижка, надіньте йому на голову спеціальну шапочку, з-під якої випустіть тільки прядки для чубчика.
5
Починайте підстригати чубок строго з центральної лінії чола. Поступово переміщайтеся спочатку до лівого краю, потім - до правого. Утримуйте ножиці в одному положенні - під кутом приблизно 45 °. Під час стрижки ті пасма, які ви підстригаєте, міцно притримуйте двома пальцями і трохи натягайте. Перевірте лінію стрижки і скоректуйте її, якщо це необхідно, керуючись моделлю зачіски.
6
Візьміть філіровочние ножиці і обробіть ними чубок для того щоб вона виглядала більш природною і, разом з тим, добре лягала. Перед філіровкою розділіть підстрижену чубок на кілька пасом, кожну з яких слід филировать окремо: спочатку посередині, а потім - трохи вище кінчиків волосся.