Як виправити настрій.

Зіпсувати настрій може і вибагливий начальник, і непрофесійний перукар. А ось виправляти його, швидше за все, доведеться самостійно, адже інакше ви можете зірватися на своїх близьких. Як можна швидко виправити зіпсоване настрій ?
Інструкція
1
Зробіть собі масаж ступень. Розітріть пальці, помасажуйте між ними. Щоб процедура стала приємніше, візьміть свій улюблений крем. Активні точки, розташовані на ступнях, передадуть позитивні сигнали в головний мозок, і ви заспокоїтеся.
2
Скористайтеся аромотрапевтіческім антидепресантом - м'ятою. З'їжте м'ятний льодяник або випийте чай з цією травою. Запах м'яти позитивно впливає на частину мозку, відповідальну за емоції. Після такої «аромотерапії» ви відчуєте себе свіжої і повною сил.
3
Послухайте улюблену музику. Хороші мелодії можуть допомогти позбавитися від поганого настрою. Проте слід бути обережною, тому важка або занадто сумна музика може зіпсувати настрій ще більше.
4
Відволікаючись на щось приємне. Займіться хобі, погуляйте, сходіть в кафе чи кіно. Поступово неприємні думки вивітряться з голови і настрій підніметься.
5
Побалуйте себе. З'їжте щось смачне: кілька часточок шоколаду, банан, полуницю. Ці продукти здатні підвищити рівень серотоніну - «гормону радості». А під його впливом ви відчуєте себе расслабленнее і комфортніше.
6
Полюбуйтесь гарним пейзажем. Якщо у вас є улюблене місце в парку або недалеко за містом, то для підняття зіпсованого настрою буде достатньо нетривалого візиту туди. Споглядання природи нормалізує тиск, знижує вміст в крові адреналіну, заспокоює нерви.
7
Придбайте собі що-небудь приємне. Звичайно, шопінг-терапія - досить дорогий метод позбавлення від поганого настрою, проте він і найдієвіший. Не варто користуватися ним постійно, але у важких випадках прогулянка по магазинах не зашкодить.
8
Намалюйте свої негаразди і виплесніть на малюнок все своє роздратування. Зімну і ізорвіте його. Випустивши пару, ви зможете поглянути на ситуацію з іншого боку.