Як промивати ніс фурациліном. інгалятор для носа.

Якщо звичайний нежить поширився на носові пазухи і вже тим більше викликав гнійний гайморит, синусит або риніт, то в самий раз застосувати промивання носа фурациліном, який має протимікробну дію і приносить значну допомогу в лікуванні.
Вам знадобиться
  • - фурацилін в порошку або таблетках;
  • - тепла, кип'ячена вода (0,5-1л);
  • - спринцівка або спеціальний чайник для промивання носа.
Інструкція
1
Для приготування розчину використовуйте готовий порошок фурациліну або розітріть в порошок? таблетки. Зверніть увагу на його однорідність, оскільки великі частки довго розчиняються у воді. Додайте фурацилін в 1 л кип'яченої, теплої (37-38оС) води і ретельно перемішайте до утворення помірно жовтого кольору. Отриманим розчином наповніть спринцовку або чайник для промивання носа і приступайте до процедури.
2
Нахиліться над ванною і злегка поверніть голову набік, але так, щоб під час промивання вона не нахилилася сильніше, оскільки через євстахієвих труби рідина може потрапити в середнє вухо і поширити на нього запальний процес.
3
Обережно введіть весь вміст ємності по черзі в обидві ніздрі. Використовуйте для цього по 0,5 л розчину на кожну. При правильному промиванні носа розчин фурациліну повинен вливатися в одну ніздрю і виливатися з іншої. Однак при попаданні розчину в рот виплюньте його, оскільки він призначений тільки для зовнішнього застосування.
4
Після промивання носа фурациліном не лягайте відразу в ліжко, особливо на бік. А в разі необхідності дотримання постільного режиму надайте узголів'ю підняте положення. Ці заходи необхідні знову ж для попередження проникнення залишків рідини в середнє вухо.
5
Промивайте ніс 3-5 разів на день не менше 5-7 днів. Щоразу використовуйте новий розчин. Поєднуйте промивання носа фурациліном з іншими засобами, що допомагають зняти набряк і запалення слизової носа. До таких засобів відносяться інгаляції та краплі.
Корисна порада
Якщо при розведенні розчину фурациліну утворився осад, стежте за тим, щоб він не потрапив, при наповненні, в ємність для промивання, оскільки навіть найдрібніші частинки можуть викликати подразнення слизової носа.