Як вибрати мінеральну воду.

Різноманіття представленої на прилавках магазинів мінеральної води робить її вибір досить скрутним. Адже який тільки води тут немає - лікувальна, їдальня, з газом і без нього! Споживачеві залишається лише навчитися вибирати саме ту, яка не тільки вгамує спрагу, але й не зашкодить здоров'ю.
Інструкція
1
Уважно і не поспішаючи вивчите етикетку - на ній обов'язково має бути зазначено, яка це вода - лікувальна, їдальня або лікувально-столова. Ці води різняться між собою за змістом в них мінеральних речовин. Лікувальна мінеральна вода найчастіше пропонується до продажу в аптеках і не рекомендується здоровим людям. Столовою мінеральною водою можна втамовувати спрагу в необмеженій кількості - вона не робить ніякого лікувального ефекту, а от з вживанням лікувально-столової води слід бути акуратніше - у великій кількості вона може викликати порушення сольового балансу організму і загострити наявні хронічні недуги.
2
Купуйте мінеральну воду тільки у великих аптеках і магазинах, де ризик придбати підроблену продукцію мінімальний. Перевірте - на оригінальній мінеральній воді завжди присутній етикетка з докладною інформацією про місцезнаходження виробника, умови та строки зберігання, номер свердловини, термін придатності і дату виготовлення. Зверніть увагу, що на етикетці також обов'язково мають бути зазначені номер ГОСТу та інформація про сертифікацію. Відмовтеся від покупки, якщо етикетка написана з помилками, на неї взагалі не дана частина необхідної інформації, текст розмитий або нечітко надрукований - фальсифікована мінеральна вода може зашкодити вашому здоров'ю.
3
При покупці мінеральної води віддавайте перевагу тільки добре відомим в нашій країні маркам, у продукції яких є кілька ступенів захисту. Не купуйте мінеральну воду невідомих вам західних виробників, якою б красивою не була її тара - така вода часто буває підробкою, яка може нести загрозу для вашого організму.
4
Уважно подивіться на мінеральну воду , яку ви вирішили придбати - якісна вода повинна бути прозорою, безбарвною і не мати ніякої каламуті або осаду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VnQyzWeZT_Y
Зверніть увагу
Якщо у вас є захворювання шлунково-кишкового тракту або схильність до печії або відрижки, не купуйте газовану мінеральну воду - вона викликає в шлунку небезпечний при даних хворобах процес бродіння.
Корисна порада
Використовуйте столову мінеральну воду тільки для пиття. При приготуванні на ній їжі мінеральні солі, випадаючи в осад, утворюють сполуки, який наш організм засвоїти не може.