Як скасувати чергу на друк.

Часто трапляється так, що при роботі з тими чи іншими документами ми ненавмисно посилаємо їх в чергу друку на принтері, хоча їх роздруківка зовсім не потрібна. Для таких випадків в меню операційної системи є спеціальна утиліта для управління принтерами.
Інструкція
1
Для того щоб скасувати чергу друку документів, відправлених на принтер, відкрийте меню «Обладнання та звук» в панелі управління комп'ютером. У пристроях виберіть ваш принтер, виходячи з його назви або маркування моделі.
2
Відкрийте меню використовуваного вами принтера, на який була відправлена чергу друку документів. Залежно від моделі принтера друк буде або повністю зупинена, навіть при не завершенні поточного завдання, або по закінченні його печатки.
3
Скористайтеся швидким переглядом черги друку, натиснувши на піктограму з зображенням принтера, яка повинна відображатися на панелі завдань в області сповіщень. Також ви можете перетягнути ярлик на панель швидкого доступу або на робочий стіл шляхом перетягування.
4
Для цього натисніть на ньому лівою кнопкою миші і, не відпускаючи, помістіть його у зручний для вас меню. Наступного разу вам не доведеться довго копатися в настройках панелі керування для скасування черги друку.
5
Якщо вам потрібно скасувати чергу друку для мережевого принтера, який знаходиться у вашій локальній мережі, переконайтеся в правильності його настройки. Виберіть його модель в пристроях і аналогічним чином скасуйте чергу друку документів.
6
Також програмне забезпечення, яке встановлюється на деякі пристрої друку, може містити спеціальну утиліту, яка запускається при роботі принтера і працює у фоновому режимі, скористайтеся ним, щоб очистити чергу друку або внести до неї зміни на власний розсуд. Зазвичай вони доступні для запуску з трея в правому нижньому кутку панелі задач операційної системи.
7
Якщо у вас не виходить зупинити чергу друку через комп'ютер, спробуйте знайти на принтері кнопку Stop (також може виглядати як відповідна кнопка управління медіаплеєром) і натисніть на неї, після чого перезапустіть систему і спробуйте очистити список заново.
Корисна порада
По завершенні роботи з комп'ютером видаліть чергу принтера.
Іноді в процесі виведення документа на друк буває необхідно скасувати дану операцію. Зробити це можна різними способами. Все залежить тільки від конкретної ситуації і від того, який саме варіант дій буде зручний користувачеві.
Інструкція
1
Якщо ви побоюєтеся, що не встигнете вчасно призупинити або скасувати операцію друку, можете спочатку витягти папір з лотка принтера, щоб не витрачати зайві листи на друк непотрібних матеріалів. Система сповістить вас про проблему - відсутність паперу, ігноруйте це повідомлення. Бажано не відключати принтер фізично (не натискувати кнопку на корпусі і не висмикувати кабель), це може привести до того, що аркуш паперу застрягне в обладнанні.
2
Натисніть на кнопку «Пуск» або клавішу Windows, відкрийте «Панель управління» і виберіть у категорії «Принтери та інше обладнання» значок «Принтери і факси». Цей шлях досить довгий, якщо ви часто користуєтеся принтером, краще налаштувати відображення папки «Принтери і факси» в меню «Пуск».
3
Клацніть правою кнопкою миші по панелі задач і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Меню« Пуск »і натисніть на кнопку« Налаштувати »навпроти пункту« Меню «Пуск». У новому діалоговому вікні зробіть активної вкладку «Додатково».
4
В групі «Елементи меню« Пуск »знайдіть у списку пункт« Принтери і факси »і відзначте його маркером. Натисніть на кнопку ОК у вікні «Налаштування меню« Пуск », у вікні властивостей застосуєте нові параметри.
5
Відкривши папку "Принтери і факси", правою кнопкою миші по ярлику з назвою потрібного вам принтера. В контекстному меню виберіть одну з команд: «Призупинити друк» або «Миттєва друк». Це дозволить припинити роботу принтера (тільки не забудьте її потім відновити).
6
Клацніть за назвою вашого принтера лівої кнопкою миші, щоб вибрати команду для дій з документом, відправленим на друк. У діалоговому вікні виділіть рядок з ім'ям документа .
7
Розгорніть меню «Документ» і виберіть команду «Скасувати». Підтвердіть свої дії у вікні запиту і дочекайтеся, поки документ буде видалений зі списку. Якщо ви хочете лише тимчасово призупинити друк, виберіть команду «Призупинити». Щоб відновити друк в майбутньому, клікніть по пункту «Запустити знову».