Як зробити крем.

В домашніх умовах можна зробити крем, що володіє не тільки текстурою крему з магазину, а й рядом корисних властивостей, обумовлених наявністю натуральних компонентів в рецептурі.
Вам знадобиться
  • Цінні рослинні масла косметичного призначення (тверді і рідкі)
  • Емульгатор (бджолиний віск, емульсійний віск Polawax або емульгатор Монтані 68)
  • Дистильована вода
  • Загустители (цетиловий спирт, гуарова камедь, Сімульгель 600 і ін.)
  • Зволожуючі речовини (гіалуронова кислота, гліцерин, D-пантенол)
  • Активні компоненти (вітаміни, екстракти рослин, спиртові настойки)
  • Ефірні масла
Інструкція
1
Текстура кремаСделать домашній крем можна на основі звичайної сметани, вершків або желатину. Такий крем домашнього виготовлення, безумовно, буде корисний, але текстурою промислового крему він володіти ніколи не буде. Тому далеко не кожна сучасна жінка відставить убік зручний у використанні крем з магазину і стане готувати крем за бабусиними рецептами. Внаслідок цього виготовлення косметичного крему, який ні в чому не поступатиметься промисловому косметичному продукту, потрібно здійснювати з компонентів, східних тим, які застосовуються при виготовленні промислового крему. Тільки замість синтетичних інгредієнтів в домашньому кремовареніі використовуються натуральні і корисні компоненти.
2
Масло і вода спрощеному варіанті будь-який крем складається з двох фаз: олійною і водному, які з'єднуються в єдине ціле за допомогою емульгатора. Промисловий крем готують на основі мінеральних масел і силіконів, які утворюють на поверхні шкіри плівку і тим самим її розгладжують. При цьому синтетичні компоненти косметики не здатні проникати вглиб шкіри, тому від них варто очікувати тільки тимчасового зовнішнього ефекту. Домашній крем також складається з масляною і водної фази, але масляну фазу состовляют цінні рослинні масла, які збагачують шкіру необхідними живильними речовинами. Тому за допомогою крему домашнього виготовлення можна вирішити практично будь-які проблеми шкіри, а не «замазувати» їх, як відбувається при використанні промислової косметики. Достатньо лише підібрати косметичний і ефірне масло з необхідними властивостями. В якості водної фази можна використовувати дистильовану і мінеральну воду або гідролати рослин.
3
ЭмульгированиеКосметических масел і очищеної води недостатньо: щоб зробити крем в домашніх умовах, знадобиться емульгатор, який з'єднає разом жири і воду. В якості емульгатора можна використовувати натуральний бджолиний віск або спеціальні емульгатори, призначені для виготовлення домашніх кремів. Одним з найпопулярніших і легких у використанні емульгаторів є емульсійний віск Polawax. Саме цей емульгатор зазвичай рекомендують для перших дослідів в приготуванні домашніх кремів.
4
Інші інгредієнти кремаОстальние інгредієнти додаються за бажанням, все залежить від того, якими властивостями ви хочете наділити крем. Так, крім одного основного емульгатора в рецептуру домашніх кремів бажано вводити со-емульгатори або загусники. Наприклад, цетиловий спирт або гуарову камедь. Ці добавки абсолютно безпечні для здоров'я, і крім стабілізації текстури крему також надають зволожуючу дію на шкіру. Крім того, при виготовленні кремів можна і навіть потрібно використовувати ефірні масла, жиророзчинні вітаміни, рослинні екстракти і зволожуючі компоненти. Набувати все компоненти для домашнього крему краще всього в спеціалізованих інтернет-магазинах, яких сьогодні досить багато. Дещо, звичайно, можна купити і в аптеці, наприклад, жиророзчинні вітаміни А і Е. Але ось косметичні масла гарної якості, як ефірні, так і рослинні, в аптеках бувають вкрай рідко.
5
Якщо ви вирішили зробити крем будинку, для початку освойте виготовлення якого-небудь простого крему, а потім вже збагачуйте його рецептуру відповідно до потреб вашої кожі.Простой покроковий рецепт виготовлення домашнього крему домашнього для нормальної шкіри на бджолиному воску: a . Розтопити на водяній бані 5 грам масла какао і 5 грам масла ши (каріте). В окремому посуді розтопіть 5 грам бджолиного воскаb. Поки тверді масла і віск плавляться, налийте в одну чашку 20 мл олії жожоба і 20 мл кунжутного масла, в іншу чашку - 40 мл дистильованої води. Нагрійте обидві чашки на водяній бані, але не сильно. Вода і рідкі масла повинні стати трохи гаряче, ніж температура тела.с. Поступово додавайте в розплавлений віск невелика кількість нагрітих рідких масел і ретельно все розмішуйте. Потім додайте в суміш нагріту воду. Продовжуйте розмішувати суміш, поки вона не загусне. Наприкінці додайте в крем 10 крапель ефірного масла лаванди і ще раз ретельно все перемішайте.
Корисна порада
Зберігайте крему домашнього виготовлення в стерилізованих скляних баночках. У пластиковій посуді крем зіпсується бистрее.Доставайте крем з баночки не пальцями, а лопаткою, протертою спіртом.Храніте домашній крем в холодильнику не більше 1-2 тижнів (термін зберігання залежить від використовуваних інгредієнтів) або додайте в крем спеціальний консервант, який подовжує термін зберігання.