Чому німіють руки.

Оніміння рук - достатньо часто зустрічається проблема у людей різного віку. Це не дуже приємне явище не тільки викликає дискомфорт і заважає працювати. Часом оніміння рук сигналізує про виникнення серйозних збоїв в роботі організму.
Інструкція
1
Оніміння рук виникає в результаті передавливания нервів і судин, і люди досить часто стикаються з цим явищем в повсякденному житті. Оніміння (тимчасова втрата чутливості) може бути викликано довгим перебуванням у незручній позі (те, що називається відсидіти або відлежатися), незручною тісним одягом, роботою в незручній позі, коли руки підняті вище голови. У цих та подібних їм випадках втрата чутливості - явище тимчасове, проходить після зміни пози, закінчується легким поколюванням, і небезпеки не представляє. Але якщо оніміння не проходить так просто, то це свідчить про розвиток захворювання.
2
Найчастіше оніміння рук виникає при розвитку остеохондрозу і викликається сдавливанием нервів і судин в шийному відділі хребта. Причиною здавлювання може стати пошкодження хребців, освіта міжхребцевої грижі, м'язові спазми, розростання зв'язок.
3
Якщо причина оніміння - саме остеохондроз, то виконання деяких нескладних рекомендацій допоможе вам значно поліпшити свій стан: - постарайтеся більше рухатися. Повертайте голову, нахиляйте її в різні боки. А ось закидати голову назад не можна; - постежите за собою. Плечі повинні бути опущені вниз - це зменшить здавлювання в шийному відділі; - періодично робіть самомасаж шиї; - робіть спеціальну гімнастику для шийного отдела.Кроме цього, пройдіть курс масажу, зверніться до остеопату, не зашкодить і курс голкотерапії. У кожному разі звернення до лікаря просто необхідно.
4
Однак остеохондроз не є єдино можливою причиною, що викликає втрату чутливості рук. Оніміння може виявитися наслідком небезпечних змін в організмі. Набряки - часта причина втрати чутливості. Набряк (і, як наслідок, оніміння рук) може виникнути при вагітності (пізній токсикоз), при нирковій і серцевій недостатності, після інтенсивної роботи.
5
Оніміння може настати через недостатнє постачання нерва глюкозою і киснем. В цьому випадку причиною може служити інтенсивна робота, судоми, порушення кровообігу, зокрема, тромбоз вен.
6
Втрата чутливості - один з можливих симптомів порушень в роботі головного мозку, а саме: гіпервентиляція, порушення мозкового кровообігу (дуже небезпечно, далі можливий інсульт), мікроінсульт (потрібна термінова госпіталізація).
7
Ще одна причина - цукровий діабет. Оніміння свідчить про розпочаті серйозні зміни в організмі внаслідок високого вмісту глюкози, що вкрай негативно позначається на роботі кровоносних судин.
Якщо після нічного сну ви відчуваєте оніміння в руках, то вам знаком той страх, який «шепне» на вушко: «а раптом це назовсім»? Як правило, після того як ви розім'яли руку, оніміння проходить, але лише до наступної ночі.
Причин подібного стану може бути декілька. Найбільш невинною з них є неправильне положення шиї під час сну, коли подушка знаходиться занадто високо або ж, навпаки, занадто низько. Через таке неправильного положення напружуються шийні м'язи, в результаті чого судини пережимаються і не дають крові в необхідній кількості надходити до тканин. В цьому випадку вирішити проблему можна тільки експериментально, поступово опускаючи або ж піднімаючи подушку доти, поки руки не перестануть німіти під час сну. Іноді достатньо просто змінити подушку, щоб вирішити дану проблему.Еще однієї легко розв'язуваної причиною оніміння рук у чоловіків буває так званий «синдром першої шлюбної ночі», коли дівчата кладуть голову на плече своєму партнерові і засипають в такому положенні. У підсумку за ніч під вагою досить таки важкою голови перекривається артерія і потім настає оніміння руки у молодого человека.Но іноді оніміння рук або, якщо говорити науковою мовою, парестезія може бути тривожним сигналом. Зокрема, нічна втрата чутливості рук може вказувати на утворення тромбу в артерії. Якщо прокинувшись, ви помітили, що оніміння не проходить більше години, слід негайно звернутися до лікаря. Наслідком несвоєчасного медичного втручання можуть бути незворотні наслідки в тканях.Также оніміння рук може свідчити про тунельному або запястном синдромі. Він виникає, коли ваші зап'ястя відчувають великі навантаження, наприклад, при довгій роботі за комп'ютером. Через зап'ясті до пальців через дуже вузький канал проходить серединний нерв. Під час навантажень цей канал звужується і перетискає нерв, в результаті чого в області зап'ясть відчувається біль і онеменіе.Очень часто оніміння рук під час сну пов'язано з проблемами з хребтом, вірніше, з його шийним відділом. Розпізнати остеохондроз можна по больових відчуттів в області трохи нижче потилиці. Вони носять постійний тягне характер, і ці неприємні відчуття можуть як би переходити з верхньої частини спини до рук.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0znX6D1VJpE