Як прати хутро.

Прання хутряних виробів - процес досить непередбачуваний. Якщо заздалегідь не провести тест на міцність матеріалу, можна зіпсувати хутряну річ, яка більше не підлягатиме відновленню. Вся справа в тому, що вода в сукупності з миючим засобом може вимити з тканини, на якій закріплений хутро, всі жири, які відповідають за еластичність матеріалу. Тому перед тим, як приступити до прання хутра, необхідно провести невеликий тест.
Вам знадобиться
  • миючий засіб, нашатирний спирт, манна крупа/дитяча присипка/тальк, щітка, оцтова есенція/гліцерин, спирт
Інструкція
1
В 50 мл ємності з теплою водою капніть одну краплю миючого засобу і дві краплі нашатирного спирту, потім нанесіть по краплі даного розчину на різні ділянки сполучної тканини і дочекайтеся вбирання, після чого потягніть матеріал в різні боки. Якщо тканина буде рватися, це означає, що її не можна піддавати обробці, у всіх інших випадках чистку вироби виробляти можна.
2
Завантажте виріб в пральну машинку, попередньо обравши делікатний режим. Пам'ятайте, головна мета - підготувати хутро до подальшої чищенні, а не видалити з нього миттю всі забруднення. По завершенні процесу прання, просушіть як слід виріб і переходите до наступного кроку.
3
Тепер, коли хутро підготовлений до подальшої глибшої обробці, візьміть суху манну крупу, дитячу присипку або тальк. Насипте обраний засіб в тазик і помістіть туди хутро. Потім ретельно втирайте вибраний засіб в хутряний виріб так, ніби ви його перете. Чим ретельніше ви будете це робити, тим брудніше ставатиме засіб, а хутро, при цьому, очищатися.
4
Струсіть очищуючий компонент з очищеного хутра і гарненько прочешіть його щіткою, щоб у ньому не залишилося зайвих сипучих речовин.
5
Щоб додати вашому хутряному виробу колишній блиск, злегка змочіть його оцтовою есенцією або гліцерином і, не чекаючи повного висихання, протріть його ганчіркою змоченою в спірте.Теперь ваш хутро знову заграє в променях сонця, знайде частково втрачені при пранні якості і буде виглядати як новий.