Як поміняти розетку. Як самим поміняти розетки.

Необхідність в заміні розетки виникає досить часто. Ця робота не вимагає спеціальних знань і навичок і цілком може бути проведена самостійно. Як же правильно поміняти розетку ?
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - нова розетка;
  • - викрутка-індикатор;
  • - перфоратор;
  • - зубило;
  • - молоток;
  • - гіпс;
  • - з'єднувальний клеммник;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Обесточьте приміщення. Для цього необхідно відключити пробки або автомат в квартирному щитку.
2
Демонтуйте стару розетку . Для цього візьміть викрутку, відкрутіть шуруп, розташований в центрі корпусу старої розетки, і акуратно витягніть його. Зніміть корпус, разом з «нутрощами».
3
Отвинтите кілька шурупів, фіксуючих внутрішню металеву рамку розетки. Вийміть рамку і від'єднайте її від проводів.
4
Візьміть нову розетку і відкрутіть шурупи, що утримують її внутрішню рамку. Підключіть дроти до контактів відповідно до інструкції, що додається до нової розетки.
5
Зафіксуйте рамку на стіні за допомогою викрутки.
6
Одягніть корпус і закріпіть його на стіні шурупом.
7
Слід врахувати, що якщо проводка у вашій квартирі була зроблена багато років тому, то, швидше за все, сучасна розетка не триматиметься а старому гнізді. Для того щоб встановити нову розетку необхідно витягти подрозетник зі стіни за допомогою перфоратора. Акуратно, намагаючись не пошкодити дроти, вибийте розчин, розташований навколо установочного короба розетки. Якщо у вас немає перфоратора, можна скористатися молотком і зубилом.
8
Приготуйте гіпсовий розчин. Для цього всипте невелика кількість гіпсу в воду таким чином, щоб він намок і самостійно осел на дно. Насипати гіпс треба доти, поки вода повністю не вбереться. Ретельно перемішайте отриману масу.
9
Закріпіть новий інсталяційний короб в стіні за допомогою приготованого розчину. Підключіть дроти. Якщо дроти зламані або занадто короткі - скористайтеся з'єднувальним клемником.
10
Увімкніть автомат в електричному щитку і перевірте працездатність нової розетки за допомогою викрутки-індикатора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2QpGqTTddxM
Зверніть увагу
Як поміняти розетку? Це не важко, але ви повинні слідувати встановленим крокам установки. Ось що ви повинні зробити: Крок 1: Перед тим як поміняти розетку, знеструмлюється електричний ланцюг, яка контролює її (краще знеструмити всю квартиру). Огляньте стару розетку. Чи крім двох контактів для вилки, третій - для заземлення.
Корисна порада
Перевіряємо працездатність розетки і вставляємо розетку в підрозетник. Якщо все працює-прикручуємо розетку з проводками двома саморізами до підрозетників. Постараемя прикрутити попрямее. 9. У розетці немає двох гвинтиків для рамочки як у вимикачі, тому рамочка кріпиться одночасно з розеткою на один єдиний шурупчик самої розетки. Вау, супер. нодо і мені розетку одну поміняти, а то відвалилася зовсім ((.
Виконання косметичного або капітального ремонту в своїй квартирі або офісі неможливо без повної або часткової заміни електропроводки або її окремих частин. Для простої заміни розетки не обов'язково викликати фахівців - з цим завданням під силу впоратися самостійно.
Вам знадобиться
  • У більшості випадків знадобиться тільки викрутка.
Інструкція
1
Насамперед слід відключити електрику. Якщо в електричному щитку мережу розділена на групи, знайдіть групу, до якої належить потрібна вам розетка і вимкніть автоматичний вимикач. Якщо ви не впевнені в правильності вибору автомата, то вимкніть головний рубильник - зазвичай він розташовується в щитку крайнім зліва.
2
Відкрутіть гвинт між контактами розетки - він кріпить декоративну накладку (лицьову панель) до механізму розетки.
3
Наступним кроком слід оглянути механізм розетки і спосіб його кріплення. Варіанти можуть бути різними в залежності від типу розетки і наявності або відсутності підрозетника. У кожному разі, потрібно відкрутити два гвинти, які тримати механізм розетки в підрозетники або отворі стіни.
4
Звільнивши механізм розетки, можна відкрутити дроти, не допускаючи їхнього зіткнення між собою або з корпусом розетки. Справа в тому, що контакт нульового дроти і дроти заземлення може волати замикання в електроланцюзі, навіть якщо на дану групу не подається харчування.
5
Тепер можна підключати дроти до нової розетки. Фазний і нульовий дроти можна підключати до одного з двох основних контактів, а дріт заземлення слід підключати до контакту з відповідним маркуванням. Зазвичай контакт заземлення знаходиться посередині, між основними контактами розетки.
6
Підключивши дроти, розетку можна встановлювати в посадочне місце, а зверху кріпити лицьову панель. Перед тим як ви закріпіть лицьову панель, переконайтеся, що механізм встановлений за рівнем.