Як зробити пам'ять телефону більше. Як зробити в телефоні більше пам'яті.

Загальним принципом збільшення пам'яті телефону можна вважати перенесення всієї можливої інформації з телефонної пам'яті на флеш- пам'ять, оскільки саме вільний простір використовується операційною системою в якості оперативної пам'яті.
Вам знадобиться
  • - Appman;
  • - Launcher;
  • - FExplorer
Інструкція
1
Використовуйте опцію збереження повідомлень СМС на карту пам'яті для збільшення оперативної пам'яті телефону .
2
Видаліть системний файл C: SystemDataAppc.dlb, призначений для збереження даних про встановлені додатках. Відновлення файлу буде виконано в автоматичному режимі, але вивільнить до 0,5 Мб оперативної пам'яті.
3
Використовуйте карту пам'яті для збереження даних і виберіть найменш ресурсномістке антивірусну програму.
4
Відмовтеся від використання java і заснованих на ній програм і відключіть активний режим. Стандартна тема і розподіл іконок в меню по папках поверне до 1 Мб оперативної пам'яті.
5
Скористайтеся додатком Appman для заборони служб: - screensaver; - autolock; - watcher; - USBWatcher; - faxmodem; - LogServ; - SRCS.
6
Спробуйте зменшити кольоровість дисплея до 65 000 кольорів. Зорово дана дія не сприймається, але дозволяє збільшити оперативну пам'ять телефону .
7
Скористайтеся утилітою FExplorer для зміни атрибутів всіх папок. Розкрийте E: SystemApps і встановіть function-file-set attributes-hide-on. Не міняйте атрибути самого FExporer! Перезавантажте телефон для застосування обраних змін.
8
Оцініть простоту і дієвість додатки Launcher: просто вимкніть телефон, поставте його на зарядку і знову увімкніть. Дана дія дозволить повернути до 3,7 Мб оперативної пам'яті.
9
Вимкніть функцію Bluetooth і очистіть пам'ять телефону .
10
Перевірте наявність папки Recogs на карті пам'яті і видаліть її.
11
Спробуйте завантажити мобільний пристрій в безпечному режимі. Дана дія дозволяє звільнити деяку кількість оперативної пам'яті.
12
Не забувайте робити софт-ресет - перезавантажуйте мобільний пристрій для завершення роботи невикористовуваних додатків.