Як кріпити ламінат до стіни. де навчитися грати на дудук.

При обробці приміщення ламінат часто встановлюється не тільки на підлогу, але і на стіни для додання створюваному інтер'єру індивідуальності. Ламінат кріпиться на стіну в залежності від типу обраного матеріалу клейовим або каркасним способом.
Вам знадобиться
  • - ніж або ножиці,
  • - теслярський косинець,
  • - лінійка,
  • - розпірні крила,
  • - олівець,
  • - ножівка.
Інструкція
1
Перед початком робіт куплений вами ламінат розпакуйте і залиште на 48 години в приміщенні при кімнатній температурі. Спочатку дошки повинні акліматизуватися до вологості і температури повітря в тій кімнаті, де планується їх кріплення.
2
Підготуйте поверхню - вирівняйте стіни за допомогою стартовою штукатурки так, щоб похибки не перевищували декількох міліметрів, а потім дайте їм просохнути протягом декількох днів. Відбийте вертикалі і діагоналі, щоб ламінат ліг на стіни максимально рівно, а його пластини після установки не були б перекошеними. Якщо кути в приміщенні нерівні, трохи підпиляєте панелі ламінат а, встановлювані в бічних рядах, відповідно до форми стіни згідно виконаних вами замірів.
3
Подальше кріплення ламінат а до стіні залежить від типу даного оздоблювального матеріалу. Клейове покриття фіксуйте на спеціально призначений для нього клей, а замковий ламінат - на рідкі цвяхи. В останньому випадку, якщо рідкі цвяхи вам не підходять, використовуйте спеціальне кріплення, призначений для панелей МДФ. Якщо ви придбали ламінат з замками, акуратно прикріпіть до обробленої стіні підкладку, найкраще коркову прошарок. При використанні клейового ламінат а на стіну це дія не буде потрібно. Незалежно від типу матеріалу обов'язково ретельно виміряйте довжину крайньої панелі, точно підпилявши її з урахуванням необхідного вам розміру.
4
При цьому клейовий ламінат просто наносите на стіну, змащену раніше підготовленим розчином, а смуги замкового ламінат а акуратно піднімайте, щоб з'єднати вже встановлену дошку з панеллю наступного ряду допомогою передбаченого замка. Ви можете встановити ламінат на стіну і максимально простим способом - спочатку створіть дерев'яну обшивку стін за допомогою рейок, а потім просто прибийте тонкими цвяхами смуги ламінат а. Але пам'ятайте, що така методика істотно зменшить площу вашого приміщення, та й капелюшки цвяхів при використанні матеріалу світлих відтінків можуть кидатися в очі.