Як вибрати новорічний подарунок.

Протягом усього року зазвичай з'являються ідеї про те, які подарунки можна зробити на Новий рік тій чи іншій людині. Але в грудневі дні, коли передсвяткова суєта повністю опановує вашим часом, вже не залишається ні сил, ні фантазії, ні коштів на це потрібне заняття. І нерідко замість радості придбань доводиться відчувати стрес і втому. Цього можна легко уникнути.
Інструкція
1
При виборі новорічного подарунка виходите з вашого бюджету. Ніде не сказано, що хороший подарунок на Новий рік - це неодмінно дорогий подарунок. Заздалегідь продумайте суму (максимальну, мінімальну), яку ви можете витратити на подарунки.
2
Складіть список людей, кому ви припускаєте подарувати подарунки, розподіліть їх за категоріями - члени сім'ї, друзі, колеги і т.д. Ви спілкуєтеся з ними практично кожен день, а це дозволить заздалегідь дізнатися про їх переваги.
3
Визначтеся з характером подарунка. Більшість подарунків можна зробити в одній серії. Наприклад, різноманітні свічки з підсвічниками, або набори для ванн, фотоальбоми або рамки для фотографій. Традиційно, новорічний подарунок пов'язують із зимовим сезоном. Але він також повинен нести в собі тепло, вашу увагу і турботу, особливо для близьких людей.
4
Звертайте увагу на захоплення, хобі тих, для кого ви робите свої надбання. Не допускайте, щоб куплена вами річ була марна і нефункціональна. Не варто, наприклад, купувати людині абсолютно неспортивний якесь лижне спорядження, або родичу-студенту щось з кухонного начиння. Подарунки повинні бути доречними і практичними. Якщо ви вирішите придбати щось з одягу, обов'язково справьтесь про переваги в кольорах, матеріалі, фасон. І ще, вибір одягу вельми клопітка справа, навіть якщо робиш це для самого себе. Тому такі покупки краще робити тільки дуже близьким людям.
5
А ось при купівлі подарунків для дітей забудьте про практичність. Навпаки, створіть в цей день їм свято чарівництва з різноманітних, яскравих незвичайних, нетривіальних подарунків. Ними можуть бути ті речі, про які вони мріяли протягом усього року: величезна лялька, ковзани, велосипед, CD-плеєр, різні комп'ютерні ігри, приставки. Актуальними завжди залишаються книги, ляльки, машини.
6
Кожен подарунок на будь-яку подію робиться для того, щоб подарувати радість ближньому. Тому думайте про цю людину, коли будете купувати ту чи іншу річ. І обов'язково згадайте цей момент при врученні вашого подарунка. Нехай кожен ваш дар стане символом всього того, що несе це свято - радості, надії і щастя.