Як збільшити швидкість флешки.

Якщо при підключенні USB-накопичувача до вашого комп'ютера система видає повідомлення про те, що даний пристрій може працювати швидше, це позначає те, що у вас встановлені застарілі драйвери. Також це може бути пов'язано з підключенням пристроїв до портів передньої панелі.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому комп'ютері встановлено драйвер USB. Переглянути його версію ви можете в списку меню установки і видалення програм в панелі управління комп'ютером. Перевірити його наявність простіше - при під'єднанні пристрою до відповідного інтерфейсу система видасть повідомлення про те, що цей пристрій не упізнано.
2
Якщо на вашому комп'ютері з'являється повідомлення про те, що USB-пристрій може працювати швидше, скачайте і встановіть драйвер USB 2.0. Можна також скористатися настановним диском обладнання, що працює з даним інтерфейсом, наприклад, диск для телефону або плеєра, програмне забезпечення для принтера і так далі. Переконайтеся в тому, що там знаходиться саме потрібна вам версія драйвера, зазвичай вона зустрічається на дисках від 2008 року випуску і пізніше.
3
Спробуйте змінити порт підключення пристрою. При роботі з портами на передній панелі системного блоку часто помітно зниження швидкості роботи запам'ятовуючих пристроїв, це пов'язано з тим, що до них подається меншу напругу. Вийміть флешку з комп'ютера і скористайтеся іншими роз'ємами.
4
Якщо мається підключення до USB-порту комп'ютера при наявності додаткового кабелю (наприклад, різні подовжувачі), усуньте його, тому що найчастіше причина зниження швидкості роботи флешки криється саме в неякісних сполучних проводах.
5
Те ж саме відноситься до плеєрів і мобільних пристроїв: намагайтеся використовувати оригінальні кабелі, які йдуть в комплекті з устаткуванням. Використання неякісних проводів не тільки призводить до зниження швидкості, а й також до більш швидкого виходу з ладу USB-портів і пристроїв, що підключаються при його допомозі. Таке буває рідко, але трапляється, тому краще за все не ризикуйте обладнанням.
Корисна порада
Частіше оновлюйте драйвера.