Як зменшити gif-файл.

Зменшення анімаційного зображення відбувається приблизно за тією ж схемою, яка діє при звичайних статичних jpeg- файлах . Невеликі відхилення проявляються лише в поетапному редагуванні анімації, яке властиве деяким програмам.
Вам знадобиться
  • - Adobe Image Ready або будь-яка інша програма, що підтримує редагування анімаційних зображень у форматі gif.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на свій комп'ютер програму Adobe Image Ready, зазвичай вона автоматично встановлюється з Adobe Photoshop. Також ви можете скористатися аналогами даної програми, попередньо виконавши пошук в інтернеті і ознайомившись з усіма наявними функціями, достоїнствами і недоліками. Всі вони мають схожий алгоритм для редагування анімаційних зображень. Якщо при установки пропонуватиметься виконати асоціацію файлів для вибору програми за замовчуванням для відкриття тих чи інших зображень, виконайте таку дію, зазначивши галочками потрібні пункти по вашому розсуду.
2
Якщо асоціації файлів не було вироблено, натисніть правою кнопкою миші на вашому gif-файлі, розмір якого вам потрібно змінити. Виберіть варіант «Відкрити за допомогою ...» і у вікні, виберіть недавно встановлену вами програму. Якщо її немає в даному переліку, натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть exe-файл в директорії з відповідному програмі назвою в Programm Files.
3
У розпочатому додатку виберіть пункт меню редагування зображення. Виберіть в панелі знизу одну картинку зі складових анімації, зміните її розмір за допомогою інструментів редагування. Проведіть дана дія з іншими, при цьому врахуйте, що розмір зображень повинен бути проставлений однаковий.
4
Застосуйте зміни. Деякі програми підтримують функцію зменшення або збільшення анімаційних зображень відразу, не редагуючи кожну складову окремо.
5
Якщо потрібно, скористайтеся додатковими функціями редагування для зміни інтервалу часу зміни картинок, додавання рамки і так далі. Також для деяких редакторів gif-файлів доступні й інші дії. При роботі в Adobe Image Ready кожну складову картинку анімації ви можете відредагувати за допомогою Adobe Photoshop, натиснувши на відповідну кнопку конвертування.
Корисна порада
Користуйтеся програмами компанії Adobe, на даний момент в Image Ready міститься найбільший набір функцій для редагування анімацій.