Як включити комп'ютерний блок живлення.

Включення блоку харчування - одна з тих простих завдань, виконати яку може кожен. Однак тут важливо врахувати особливості пристрою для його нормального функціонування.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Відкрийте кришку комп'ютера і встановіть блок харчування до задньої його стінці зверху. Закріпіть положення спеціальними болтами, які йдуть в комплекті з пристроєм. Переконайтеся в тому, що системний блок міцно тримається на своєму місці, тому як падіння такого важкого пристрою може зіпсувати і інші комплектуючі.
2
Підключіть дроти харчування до відповідного роз'єму на материнській платі, який зазвичай знаходиться посередині. Вставте шлейфи в дискові пристрої і з'єднайте дроти кнопки включення і кулера. Переконайтеся в правильному підключенні проводів харчування до передньої нижньої панелі материнської плати, для цього найкраще скористайтеся спеціальною інструкцією саме до вашої моделі. Слід обов'язково передбачити полярність. Підключіть другий кулер, якщо такий є у конфігурації комп'ютера.
3
На задній кришці блоку харчування знайдіть спеціальний роз'єм для підключення мережевого шнура. Акуратно підключіть провід і вставте вилку в розетку. Знайдіть вимикач, якщо такий є у вашій моделі блоку харчування і поставте його в положення On. Чи не переплутайте його з перемикачем напруги, оскільки це може повністю зламати ваш комп'ютер, не кажучи вже про те, що блок харчування згорить і надалі не підлягатиме відновленню.
4
Увімкніть комп'ютер. Якщо все запустилось і справно працює, закрийте кришку системного блоку і закріпіть її за допомогою спеціальних болтів. Якщо вам потрібно буде з яких-небудь причин відключити блок харчування, виконайте спочатку завершення роботи комп'ютера, зберігши всі дані, потім відключіть його, скориставшись перемикачем або повним відключенням від мережі, витягнувши шнур з розетки. Ніколи не відключайте комп'ютер від мережі, якщо він працює. Це може пошкодити блок харчування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jYxUSaWkwyM
Корисна порада
Вимикайте комп'ютер від джерел живлення при сильній грозі. Також рекомендується на цей час відключати кабель інтернету.