Як відновити вилучені відео-файли. Як востанавіть видо накомпе.

Відновлення видалених відеофайлів на вашому комп'ютері відбувається аналогічно відновленню інших даних, загублених з тих чи інших причин. Випадкове видалення або вимушене форматування часто трапляється не з волі користувача, тому існують різні програми з повернення файлів.
Вам знадобиться
  • - програма Handy Recovery.
Інструкція
1
Скачайте дистрибутив програми Handy Recovery. Найкраще скористайтеся саме їй, оскільки багато інших утиліти для відновлення втрачених даних з комп'ютера зроблені на її основі. Виконайте інсталяцію, попередньо ознайомившись з ліцензійною угодою. Програма має пробний період дії, тому відмінно підійде для немногократного використання, проте надалі для виконання функцій з її допомогу вам доведеться придбати ліцензійний ключ.
2
Запустіть встановлену програму. Виберіть дію "Аналіз диска" і в списку пристроїв виберіть саме те, з якого він був раніше вилучений. Запустіть процес. По його закінченні перегляньте результати і застосуєте до них фільтр. Найкраще в ньому вказати параметри розміру (задайте обмеження) і пошук серед втрачених даних, а також задати формат фільмів, якщо вони всі були в однаковому.
3
В дереві папок ліворуч перегляньте всі наявні директорії на наявність потрібних вам відеозаписів, при цьому не очікуйте. що файли і папки будуть названі по-старому - їх назва зміниться, тому будьте гранично уважні при відборі результатів. Цим також пояснюється неактуальність пошуку по імені відеозапису - зазвичай знайдені дані відображуються незрозумілим набором цифр і символів.
4
Коли ви знайдете потрібні вам видалені раніше відеозапису, виділіть їх лівою кнопкою миші і натисніть на верхній панелі інструментів програми "відновити". Якщо файли великого розміру. Ця процедура може зайняти чимало часу. Найкраще на цей момент не запускати на вашому комп'ютері програми і процеси, які вимагають великих витрат системних ресурсів.
5
Після закінчення процедури відкрийте папку Recovered Files на вашому жорсткому диску і перевірте файли на працездатність, деякі з великих файлів буває проблематично відновити навіть для Handy Recovery.
Зверніть увагу
Не всі файли підлягають відновленню.
Видалення файлів з жорсткого диска - це оборотний процес. Більшість видалених даних може бути успішно відновлено. Для цього необхідно використовувати спеціальні програми і дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Після видалення потрібних даних ні в якому разі не виконуйте ніяких операцій з жорстким диском. Відкрийте браузер і скачайте програму Easy Recovery. Переконайтеся в тому, що обрана версія відповідає вашій операційній системі. Встановіть додаток. Якщо відеофайли перебували на системному розділі вінчестера, то установку краще виконати на другий локальний диск. В даному випадку рекомендують використовувати інший комп'ютер для пошуку програми. Чим довше ви використовуєте ваш ПК, тим менше ймовірність успішного відновлення даних.
2
Запустіть програму після установки. Відкрийте пункт Advanced Recovery, розташований в меню Data Recovery. Це дозволить вам вибрати оптимальні параметри відновлення даних. Виділіть той локальний диск, на якому знаходилися потрібні відеофайли. Натисніть кнопку Next. Сканування жорсткого диска почнеться відразу після натискання цієї кнопки.
3
Зачекайте, поки програма завершить виконання операцій. Зазвичай даний процес не займає більше години, але багато що залежить від продуктивності комп'ютера і розміру вибраного томи. Після завершення сканування вам буде наданий список знайдених файлів. Встановіть галочки поруч з тими з них, які вам необхідно повернути.
4
Натисніть кнопку Next. Виберіть локальний диск, на який будуть збережені вказані файли. Введіть назву папки. В даному випадку рекомендують використовувати будь-який інший локальний диск. Якщо ваш вінчестер чи не розбитий на томи, то використовуйте USB-накопичувач.
5
Натисніть кнопку Save. Перевірте якість відновлених даних. Якщо ви виявили зіпсовані файли, то відкрийте меню File Repair і спробуйте відновити цілісність даних відеофайлів. Щоб підвищити ймовірність успішного відновлення даних необхідно приступити до цього процесу відразу після їх видалення.