Як виявити діабет.

Діабет . Такий діагноз щодня чують тисячі пацієнтів по всьому світу. Це невиліковне захворювання, що приводить до серйозних наслідків. Своєчасна діагностика дозволяє вчасно виявити і повністю контролювати рівень цукру в крові, покращує якість життя пацієнта і скорочує рівень смертності. Щоб виявити діабет, слід звернутися до лікаря і здати кров і сечу для лабораторного обстеження.
Вам знадобиться
  • - аналіз крові;
  • - аналіз сечі;
  • - рекомендації ендокринолога;
  • - глюкометр.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте почуття спраги, зміна апетиту у бік підвищення або зниження, часто встаєте ночами, щоб зробити ковток води, відчуваєте слабкість, запаморочення, часто застуджуєтеся, на тілі з'явилися ранки або гнійники, які погано гояться, присутній часте сечовипускання, особливо в нічний час, негайно зверніться до терапевта.
2
Дільничний терапевт випише вам направлення на аналізи крові і сечі, а також дасть направлення до ендокринолога. Цукровий діабет контролює і лікує лікар-ендокринолог. Існує два різновиди діабету - 1 типу, коли припиняється вироблення власного інсуліну або він виробляється в недостатній кількості і 2 типу, коли вироблення інсуліну достатня, але тканини організму його не засвоюється і весь інсулін надходить у кров.
3
Якщо вам призначили аналіз крові, то приходьте на нього рано вранці. Здавати аналіз слід строго натщесерце. Найбільш достовірні результати виходять при здачі двох аналізів, коли перший береться з вени натщесерце, другий - через 2 години після прийому 100 г глюкози у формі сиропу або таблеток.
4
Нормальні показники крові при аналізі з вени вважаються 7,8 ммоль/л. Якщо рівень цукру в крові вище, то до 11,1 ммоль/л вам поставлять діагноз преддіабет, вище 11,1 ммоль/л - це вже розвинулася форма діабету, яка вимагає негайного лікування.
5
Після прийому глюкози через 2 години різкий стрибок цукру в крові також свідчить, що цукровий діабет розвинувся, і рівень цукру необхідно контролювати за допомогою протидіабетичних препаратів або інсуліну.
6
Виявлений цукор в сечі може говорити, що діабет перевищив нирковий поріг і може сприяти порушенню функції нирок, що також вимагає негайного лікування.
7
При встановленому діагнозі вас поставлять на облік, випишуть медичні препарати і повторні відвідування ендокринолога. Ви повинні виконувати всі рекомендації лікаря, купити глюкометр і самостійно проводити діагностику рівня цукру в домашніх умовах кілька разів на день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xkjBgi-miKA