Як позбутися від гнійників в горлі. Як швидко вилікувати наліт у горлі і гнійнички.

Гній в горлі є ознакою лакунарной або фолікулярної ангіни, коли катаральна ангіна з почервонінням і болем при ковтанні перейшла в серйозне ускладнення. Лікувати гнійну ангіну можна тільки за рекомендацією і під наглядом лікаря отоларинголога в амбулаторних або стаціонарних умовах.
Інструкція
1
Якщо у вас з'явилася задишка, висока температура і на гландах ви помітили гнійні відкладення у вигляді крапок або рідких напливів, негайно зверніться до лікаря. Катаральна ангіна супроводжується болем при ковтанні і почервонінням в горлі , при недостатній або неадекватної терапії процес переходить в лакунарну або фолікулярну ангіну.
2
Не намагайтеся вилікуватися від гнійної ангіни полосканням, різноманітними бризкалками і мазями, це допомагає тільки при катаральній ангіні, коли запальний процес тільки почався і перетік в стадію ускладнення. Відтоку гною при встановленій лакунарной або фолікулярну ангіну просто немає. Він знаходиться у внутрішніх шарах мигдалин і те, що ви бачите на поверхні, це лише зовнішні прояви, насправді захворювання може загрожувати вашому житті.
3
Вам призначать курс антибіотиків, в деяких випадках потрібне екстрене оперативне втручання по розтину гнійних абсцесів. Після розтину ви відразу ж відчуєте значне полегшення. Подальша терапія буде направлена на припинення гнійного процесу.
4
В умовах поліклініки або стаціонару лікар проведе багаторазові процедури зрошення мигдалин за допомогою антибактеріальних розчинів. При необхідності вам проведуть апаратне промивання лакун і призначать курс фізіотерапевтичних процедур. Фізіотерапевтичні процедури можливі лише після того, як температура опуститься до нормальних відміток.
5
Під час всього курсу лікування відмовтеся від міцного чаю і кави, від гарячої і грубої їжі, харчуйтеся протертою теплою їжею доти, поки повністю не заживуть рани після гнійного абсцесу.
6
Ніколи не намагайтеся видалити гній самостійно. Не лікуйте гнійну ангіну в домашніх умовах. Не роздумуйте на тему, звертатися до лікаря чи ні. Звертайтеся відразу ж, як тільки ви помітили гній в горлі .
7
Щоб в подальшому уникнути розвитку гнійних абсцесів, лікуєте вчасно катаральную ангіну при перших же ознаках почервоніння в горлі . Приймайте вітаміни, проводите процедури загального зміцнення захисних сил організму, уникайте контакту з хворими на грип та вірусні інфекції. Систематично звертайтеся до лікаря для проведення повторних курсів апаратного промивання лакун.
Зверніть увагу
Процедура не з приємних, але гнійники починають проходити вже через кілька днів. Можлива індивідуальна непереносимість, тому при першій обробці горла нанесіть зовсім трохи засобу і почекайте близько години. Якщо набряк, почервоніння та свербіж не з'явились, значить, можете використовувати дані кошти.
Корисна порада
Абсцес горла: лікування. Всі хворі з абсцесом горла, незалежно від локалізації, підлягають екстреної госпіталізації в спеціалізований стаціонар. Перед тим, як лікувати абсцес хірургічним шляхом, необхідно переконатися в вільної прохідності дихальних шляхів методом прямої ларингоскопії (при локалізації абсцесу в гортаноглотці).