Як позбутися від кривизни ніг.

Сучасна медицина пропонує безліч методів по позбавленню від кривизни ніг. Однак не варто поспішати на операцію. Можливо, що все можна виправити і без хірургічного втручання.
Інструкція
1
Зверніться в ортопедичну клініку і з'ясуйте, що є причиною кривизни ваших ніжок: вроджена деформація кісткової тканини або м'язової недостатністю. І в тому, і в іншому випадку, звичайно, можна відразу готуватися до операції. Проте якщо все-таки кривизна ніг не обумовлений деформацією кісток, то краще записатися в тренажерний зал або на курси йоги, щоб виправити становище.
2
Деякі вправи можна виконувати і в домашніх умовах. Для цього вам знадобляться тільки гантелі (не для всіх вправ). Ось лише деякі з них: - вихідне положення - сидячи, ніг і випрямлені, упор ззаду на руки. Сильно відтягніть носок правої ніг і, після чого різко потягніть його на себе. Повторіть те ж саме лівою ніг ой. Під час цієї вправи м'язи гомілки максимально напружені, що й потрібно. Повторіть вправу кілька разів; - вихідне положення - стоячи, шкарпетки нарізно, в руках гантелі. Виконайте не менше 20 присідань на носках, не випускаючи з рук гантелей; - вихідне положення - стоячи біля опори, однією рукою тримаєтеся за опору, ліва ніг а на підлозі носком назовні, права - піднята невисоко над підлогою. Виконайте 20 підйомів на носку лівої ніг і. Потім поміняйте ніг і і виконайте ще 20 підйомів на носку правої ніг і. Щоб вправа була більш ефективним, візьміть у вільну руку гантель.
3
Якщо кривизна ніг у вас помилкова, але ви не хочете провести місяці і роки в тренажерному залі, зверніться до пластичного хірурга. Методом круропластікі (підтяжки м'язів гомілки і ендопротезування їх силіконовими протезами) можна позбутися від вашого недоліку.
4
Позбутися істинної кривизни ніг вам допоможе тільки досвідчений хірург-ортопед. Остеотомия - дуже складна операція, під час якої кістки ламаються в заданому місці, а потім возз'єднуються і закріплюються за допомогою апарату для зовнішнього остесінтеза (апарату Ілізарова).
5
Якщо ви зважилися на остеотомію, будьте готові до того, що, хоча операція і проводиться під загальним наркозом, майже вся біль при переломі кісток до вас повернеться. Від неї не позбутися і за допомогою самих сильних знеболюючих препаратів. Втім, приблизно через тиждень біль припиниться, і ви зможете знову ходити. Але спочатку тільки на милицях і протягом як мінімум півроку (залежно від складності переломів, які необхідно було зробити хірургу). Крім того, після апарату Ілізарова у вас на гомілках на все життя залишаться сліди, позбутися яких можна тільки за допомогою пластики.
6
Будьте впевненіше в собі, адже, зрештою, кривизна ніг - це ще не найстрашніше, що може трапитися з людиною. А якщо ви будете щиро посміхатися і не ходити, намагаючись приховати недолік, а практично летіти, стильно і вільно, то ніхто і не помітить, що з вами (або з вашими ніг ами) щось не в порядку.